BESV Horský elektrobicykel TRS 160 1.2 2025 XL, Čierna
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
BESV TRS 160 1.2 - zdolajte stúpania s bezkonkurenčným výkonom a vytrvalosťou silného motora SHIMANO EP801 (krútiaci moment 85 Nm) v spojení s výkonnou batériou Darfon s kapacitou 708 Wh a 12-rýchlostným radením SHIMANO Deore. Radosť z jazdy z kopca máte vďaka prednému a zadnému odpruženiu RockShox ...
BESV TRS 160 1.2 - zdolajte stúpania s bezkonkurenčným výkonom a vytrvalosťou silného motora SHIMANO EP801 (krútiaci moment 85 Nm) v spojení s výkonnou batériou Darfon s kapacitou 708 Wh a 12-rýchlostným radením SHIMANO Deore. Radosť z jazdy z kopca máte vďaka prednému a zadnému odpruženiu RockShox ...
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte BESV Horský elektrobicykel TRS 160 1.2 2025 XL, Čierna
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Odpruženie | Celoodpružený |
| Farba | čierna |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | XL |
| Veľkosť rámu | XL |
| Vidlica | Rock Shox Psylo Silver RC 160mm |
| Brzdy | SHIMANO MT420/MT410, 4/2-piston hydraulic disc, 2 finger lever, 203mm rotors |
| Hmotnosť | 26,6 kg |
| Kolesá | SHIMANO MT400-B, TC500-MS-B, Boost hubs spacing, WTB STi30 29" multichamber alloy rims 32H |
| batéria | 708 Wh integrated Li-ion, SHIMANO Service Program, Smart 4-5.6A charger |
| Kapacita batérie | 708Wh |
| Motor | SHIMANO EP801, 250W, 85Nm, 25km/h |
| predstavec | E-MTB alloy stem |
| sedlovka | Kind Shock e20i dropper post with remote lever, travel: 100/125/150mm |
| Materiál | Hliník |
| Výška | 187-198 cm |
| Určenie | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa | 29" |
| Zdvih | Enduro |
| Vnútorná dĺžka stehna | 88-93 cm |
| Výrobca | BESV |
| nosnosť | 120 kg |
| rám | Full-suspension BESV TRS Series alloy frame, SHIMANO E-BIKE SYSTEMS and internal battery compatible |
| plášte | Schwalbe Nobby Nic, 29x2.6", Performance Line, 67 TPI foldable |
| radenie | Shimano Deore SL-M6100, 12 speed |
| reťaz | KMC e12Turbo, with Quick-Link |
| sedlo | Selle Italia Model-X Superflow Comfort+ |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100, 12 speed, 10-51T |
| Kľuky | Samox for SHIMANO E-BIKE SYSTEMS, 34T chainring |
| Riadidlá | E-MTB rizer bar |
| Radiaci systém | Shimano Deore |
| Tlmič | Rock Shox Deluxe Select R, 230x65, Debon Air, 160mm |
| Výrobca / Distribútor | Darfon Europe B.V., Habraken 2145 A, Veldhoven 5507TE – NETHERLANDS, info@besv.eu, https://besv.eu/, Ph. +31403031600 |
| Display | SHIMANO SC-EN600 |
| Zadný prehadzovač | Shimano Deore RD-M6100, 12 speed |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


