Bontrager Ion 100 R - Predné svetlo
TOP akcia
Zľava
5 %
5 %



- +1 ďalšia
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
TOP akcia
Zľava
5 %
5 %
Kompaktné, USB nabíjateľné svetlo, ktoré sa ľahko pripevní na akékoľvek riadidlá.
Skladom na predajni
| Doma | 1-2 dni |
|---|
41,00 € / ks
38,95 € / kss DPH
31,67 € bez DPH
Kompaktné, USB nabíjateľné svetlo, ktoré sa ľahko pripevní na akékoľvek riadidlá.
Možnosti
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Bontrager Ion 100 R - Predné svetlo
Detaily produktu
- Zaostrená optika zaisťuje vizuálnu bezpečnosť širokým, ale výkonným svetlom
- Integrovaný snímač svetla automaticky nastavuje jas v režime blikania
- 100 lúmenov vďaka vysoko výkonným diódam CREE LED
- Ideálne na montáž na riadidlá alebo držiak na bicykel
- 100LM - 1,5 hod., 50LM - 3 hod., 5LM - 16 hod., nočné blikanie - 7 hod., denné blikanie - 5 hod.
- Obsahuje rýchloupínaciu konzolu a nabíjací kábel micro USB
- Kompatibilné s Blendr, k dispozícii bezpečná montáž na riadidlá
| Batéria | 250 Li-Ion |
|---|---|
| Milliampere-hour (mAh) | 250mAh |
| Dobíjateľné | Micro-USB |
| Čas nabíjania | 1,5 hodiny |
| Rozmery | 28,7 D x 28,5 Š x 28,5 V (mm) |
| Hodnotenie vodeodolnosti | IP46 |
| Kompatibilita s bezdrôtovými zariadeniami | Neplatné |
| Blendr compatible | Áno |
| Hmotnosť | 48g |
Vlastnosti / parametre produktu
| Identifikátor produktu | Bontrager Ion |
|---|
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

