Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Všestranná, rýchlo sa odvaľujúca pneumatika, ktorá vyniká v sypkom a tvrdom teréne.
| Doma | 1-2 dni |
|---|
Všestranná, rýchlo sa odvaľujúca pneumatika, ktorá vyniká v sypkom a tvrdom teréne.
Legendárny dizajnér pneumatík Frank Stacy prináša v modeli XR2 ďalší overený dizajn pneumatík pre horské bicykle. Hodnotný a super všestranný XR2 Comp ponúka vynikajúcu rýchlosť a stabilitu v zákrutách na tvrdých alebo hlinitých tratiach
| Veľkosť | 26" x 2,2" |
|---|---|
| Priemer | 26" |
| Šírka | 2,2" |
| TPI | 60 zubov na palec |
| Tvrdomer | 60a |
| Lém | Drôt |
| Typ | Ráfik |
| Max. tlak | 50 psi |
| ETRTO | 56-559 |
| Dezén | Terénny |
| Možnosť osadenia hroty | NIE |
| Hmotnosť | 665,0 g |
| Identifikátor produktu | Bontrager Plášte |
|---|
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.
