Cestný bicykel Isaac Boson Mineral White 105 Di2



- +2 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
```json{ "row_1_heading": "Závodný stroj pre náročných cyklistov", "row_1_text": "Odolný, tuhý a závodne poňatý stroj, ktorý vám dáva maximum kontroly. Špičkový univerzál pre kopcovité oblasti s ľahkou konštrukciou a hydraulickými kotúčovými brzdami zabezpečuje maximálnu kontrolu za každého ...
```json{ "row_1_heading": "Závodný stroj pre náročných cyklistov", "row_1_text": "Odolný, tuhý a závodne poňatý stroj, ktorý vám dáva maximum kontroly. Špičkový univerzál pre kopcovité oblasti s ľahkou konštrukciou a hydraulickými kotúčovými brzdami zabezpečuje maximálnu kontrolu za každého ...
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Cestný bicykel Isaac Boson Mineral White 105 Di2
Vlastnosti / parametre produktu
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | M |
| Kolesá | DT Swiss E1800 30mm |
| Náboje | DT Swiss 370 OEM |
| Výška | 168-178 cm |
| Model | Cestný bicykel Isaac Boson Mineral White |
| Vnútorná dĺžka stehna | 79-84 cm |
| Výrobca | Isaac |
| Radiaci systém | Shimano 105 Di2 |
| Dostupnosť | Kolesá ihneď k odberu |
| Kompletácia | Celé kolo |
| Súprava | Shimano 105 Di2 |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


