Cestný bicykel Isaac Boson Mineral White Custom



- +2 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
{ "row_1_heading": "Závodný stroj pre náročných cyklistov", "row_1_text": "Odolný, tuhý, závodne poňatý bicykel, ktorý dáva maximum kontroly v každej situácii. Boson Disc je špičkový univerzál pre kopcovité oblasti s hydraulickými kotúčovými brzdami pre maximálnu kontrolu v zjazdoch za každého ...
{ "row_1_heading": "Závodný stroj pre náročných cyklistov", "row_1_text": "Odolný, tuhý, závodne poňatý bicykel, ktorý dáva maximum kontroly v každej situácii. Boson Disc je špičkový univerzál pre kopcovité oblasti s hydraulickými kotúčovými brzdami pre maximálnu kontrolu v zjazdoch za každého ...
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Cestný bicykel Isaac Boson Mineral White Custom
Vlastnosti / parametre produktu
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | L |
| sedlovka | Isaac aluminium Ø 27,2 mm |
| Výška | 176-185 cm |
| Model | Cestný bicykel Isaac Boson Mineral White |
| Vnútorná dĺžka stehna | 83-87 cm |
| Výrobca | Isaac |
| Riadidlá | ISAAC Airflow Carbon 42/100 |
| Radiaci systém | Shimano Ultegra |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Kompletácia | Celé kolo |
| Súprava | Shimano 105 |
| Kľučky | dĺžka 172,5 mm |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


