Cestný bicykel Isaac Boson Sonic Silver 105 Di2



- +2 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Závodná kontrola v každom teréne Špičkový univerzál pre kopcovité oblasti kombinuje ľahkosť karbónového rámu s presnosťou elektronického radenia. Hydraulické kotúčové brzdy poskytujú maximálnu kontrolu v zjazdoch za každého počasia. Pohodlná geometria umožňuje dlhé jazdy bez ...
Závodná kontrola v každom teréne Špičkový univerzál pre kopcovité oblasti kombinuje ľahkosť karbónového rámu s presnosťou elektronického radenia. Hydraulické kotúčové brzdy poskytujú maximálnu kontrolu v zjazdoch za každého počasia. Pohodlná geometria umožňuje dlhé jazdy bez ...
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Cestný bicykel Isaac Boson Sonic Silver 105 Di2
Závodná kontrola v každom teréne
Špičkový univerzál pre kopcovité oblasti kombinuje ľahkosť karbónového rámu s presnosťou elektronického radenia. Hydraulické kotúčové brzdy poskytujú maximálnu kontrolu v zjazdoch za každého počasia. Pohodlná geometria umožňuje dlhé jazdy bez kompromisu na výkone.
Advanced Carbon Tech konštrukcia
Rám z materiálu Isaac Nano Carbon ACT DUAL 30 váži iba 1150 gramov vo veľkosti L. Technológia ISLD zabezpečuje optimálny pomer tuhosti a pohodlia. Plne integrované vedenie bovdenov a integrovaný cockpit ISAAC Airflow vytvárajú aerodynamický celok.
Shimano 105 Di2 presnosť
Elektronické radenie Shimano 105 Di2 garantuje okamžité a presné preradenie v každej situácii. DT Swiss E1800 kolesá s 30mm profilom poskytujú výbornú rovnováhu medzi aerodynamikou a stabilitou. Pevné osi Thru axle 12 mm zvyšujú celkovú tuhosť systému.
Vlastnosti / parametre produktu
| Farba | Strieborná |
|---|---|
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | S |
| Kolesá | DT Swiss E1800 30mm |
| Náboje | DT Swiss 370 OEM |
| Výška | 162-170 cm |
| Model | Cestný bicykel Isaac Boson Sonic Silver |
| Vnútorná dĺžka stehna | 76-80 cm |
| Výrobca | Isaac |
| Radiaci systém | Shimano 105 Di2 |
| Dostupnosť | Kolesá ihneď k odberu |
| Kompletácia | Celé kolo |
| Súprava | Shimano 105 Di2 |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


