CRUSSIS e-Atland 10.11-(715 Wh) (19)



- +3 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
e-Atland 10.11: Výkonný elektrický horský bicykel pre náročných jazdcov CRUSSIS e-Atland 10.11 je určený pre cyklistov, ktorí hľadajú spoľahlivý a odolný stroj schopný zvládnuť náročný horský terén a technické výzvy na trailoch. Hliníkový rám ponúka ideálnu kombináciu pevnosti a nízkej hmotnosti, čo prispieva k vynikajúcej ovládateľnosti a stabilite aj na náročných úsekoch. Dojazd až 170 km poskytuje výkonná batéria LG Li-Ion 715 Wh (19,88 Ah), ktorá je integrovaná do rámu, znižuje ťažisko a zároveň zvyšuje jazdnú stabilitu. Pohon zabezpečuje motor PANASONIC GX Ultimate s výkonom 250 W (MAX 500 W) a krútiacim momentom 95 Nm, ktorý zaisťuje tichý a plynulý chod s dostatočným výkonom pre strmé stúpania a náročné terénne úseky. Vzduchová vidlica ROCKSHOX FS Psylo Silver RC Solo Air 27,5" BOOST (zdvih 130 mm) zaisťuje pohodlie pri jazde, účinne tlmí nerovnosti a zaisťuje istotu aj na kamenistých a rozbitých cestách. Presné a spoľahlivé radenie zaisťuje zadná prehadzovačka SRAM 70 T-Type Eagle (12-rýchlostná), ktorá umožňuje plynulé a rýchle radenie prevodových stupňov. Brzdový systém pozostáva z hydraulických kotúčových bŕzd SHIMANO Deore, ktoré poskytujú konštantný a silný brzdný výkon bez ohľadu na povrch a podmienky. Kombinácia použitých komponentov robí z CRUSSIS e-Atland 10.11 ideálny elektrobicykel pre každého, kto chce zdolávať horské chodníky s istotou, pohodlím a maximálnym výkonom. Či už vyrážate na technické trasy alebo plánujete dlhé horské expedície, tento model vás nesklame ani v tých najnáročnejších situáciách.
e-Atland 10.11: Výkonný elektrický horský bicykel pre náročných jazdcov CRUSSIS e-Atland 10.11 je určený pre cyklistov, ktorí hľadajú spoľahlivý a odolný stroj schopný zvládnuť náročný horský terén a technické výzvy na trailoch. Hliníkový rám ponúka ideálnu kombináciu pevnosti a nízkej hmotnosti, čo prispieva k vynikajúcej ovládateľnosti a stabilite aj na náročných úsekoch. Dojazd až 170 km poskytuje výkonná batéria LG Li-Ion 715 Wh (19,88 Ah), ktorá je integrovaná do rámu, znižuje ťažisko a zároveň zvyšuje jazdnú stabilitu. Pohon zabezpečuje motor PANASONIC GX Ultimate s výkonom 250 W (MAX 500 W) a krútiacim momentom 95 Nm, ktorý zaisťuje tichý a plynulý chod s dostatočným výkonom pre strmé stúpania a náročné terénne úseky. Vzduchová vidlica ROCKSHOX FS Psylo Silver RC Solo Air 27,5" BOOST (zdvih 130 mm) zaisťuje pohodlie pri jazde, účinne tlmí nerovnosti a zaisťuje istotu aj na kamenistých a rozbitých cestách. Presné a spoľahlivé radenie zaisťuje zadná prehadzovačka SRAM 70 T-Type Eagle (12-rýchlostná), ktorá umožňuje plynulé a rýchle radenie prevodových stupňov. Brzdový systém pozostáva z hydraulických kotúčových bŕzd SHIMANO Deore, ktoré poskytujú konštantný a silný brzdný výkon bez ohľadu na povrch a podmienky. Kombinácia použitých komponentov robí z CRUSSIS e-Atland 10.11 ideálny elektrobicykel pre každého, kto chce zdolávať horské chodníky s istotou, pohodlím a maximálnym výkonom. Či už vyrážate na technické trasy alebo plánujete dlhé horské expedície, tento model vás nesklame ani v tých najnáročnejších situáciách.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte CRUSSIS e-Atland 10.11-(715 Wh) (19)
| Rám | Alu 6061- veľkosť rámu 19" |
|---|---|
| Vidlica | ROCKSHOX FS Psylo Silver RC Solo Air 27,5" BOOST, zdvih 130 mm |
| Priemer kolies | 27,5" |
| Ráfiky | CRUSSIS 27,5" disc, dvojstenné, vložkované, 30 mm |
| Hmotnosť | Váženie elektrobycyklov neprebieha podľa žiadneho zavedeného štandardu, ktorého by se držali všetci výrobci, Niektoré značky uvádzajú umelo znížené hmotnosti, Pre zištenie váhy elektrobicykla je potreba nechať ho zvážit prímo na predajni, |
| Nosnosť | 120 kg |
| Riaditka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šírka 760 mm |
| Predstavec | CRUSSIS AL 50 mm, uhol 0° |
| Gripy | CRUSSIS, s objímkou, černé |
| Hlavové zloženie | TAPERED 1,5" |
| Batéria | LG Li-Ion 36V / 715 Wh (19,88 Ah) |
| Výkon motora | PANASONIC GX Ultimate, 250W (MAX 600W) 95 Nm |
| Riadiaca jednotka | Integrovaná v motore |
| Snímač šliapania | torzný |
| Nabíjačka | 4 A (súčasť výbavy) |
| Dojazd | až 170 |
| Pedály | WELLGO, plast s odrazkou |
| USB port | USB Micro-B |
| Asistent chôdze | áno |
| Počet prevodov | 1 x 12 |
| Prehadzovačka | SRAM 70 T-Type Eagle, 12 rýchlostí |
| Radenie | SRAM 70 T-Type Eagle |
| Reťaz | SRAM 70 T-Type, 12 rýchlostí |
| Kazeta / viackolečko | SRAM XS-1270 Eagle T-Type 10-52z |
| Prevodník a kľuky | SRAM T-Type Eagle 38 Z, CRS ISIS 170 mm |
| Brzda predná | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulická, rotor 180 mm |
| Brzda zadná | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulická, rotor 180 mm |
| Plášte | SCHWALBE Wicked Will Evo, Super Ground, Addix Speedgrip, TLE 27,5 x 2,40, bronzové |
| Sedlo | SELLE ROYAL |
| Sedlová objímka | CRUSSIS AL, čierná 34,9 mm |
| Sedlovka | X-FUSION MANIC LC 30,9 Ø, teleskopická, zdvih 125 mm |
| Náboj predný | CRUSSIS disc, priemyselné ložiská, 32D, BOOST pevná os 15x110 mm |
| Náboj zadný | CRUSSIS disc, guľôčkové ložiská, 32D, pevná os 12x148 mm |
| Rok | 2026 |
| Motor | Panasonic GXU |
| Kapacita batérie | 715 Wh (19,88 Ah) |
| Modely | Atland |
| Umiestnenie motoru | stredový |
| Primárna farba - elektrobicykel | šedá |
| Sekundárna farba - elektrobicykel | hnedá |
| Terciárna farba - elektrobicykel | zelená |
| 3D foto | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/e-atland-10-11-07.jpg |
| 3D foto mobil | https://www.crussis.cz/../files/produktove-foto-my2026-import/e-atland-10-11-06.jpg |
| Farebnosť | zelená, hnedá, šedá |
| Dojazd | Zvýšený (150-170 km) |
| Veľkosť rámu | 19 |
| Pre koho | Pre dospelých |
| Kategória elektrobicykla | Horské |
| Farebná varianta | Viacfarebné |
| Modelová séria | 10 |
| Ovladanie | PANASONIC LCD panel, farebný displej |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | Pre dospelých |
|---|---|
| Kategória | Horské |
| Farba | zelená, hnedá, šedá |
| Veľkosť | 19 |
| Výška postavy | 173-183cm, 177-188cm, 195-203cm |
| Rok | 2026 |
| Model | Atland |
| Vnútorná dĺžka stehna | 81-86cm, 84-89cm, 89-91cm |
| Výrobca | Crussis |
| Identifikátor produktu | CRUSSIS e-Atland |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


