DENNA M20i
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Rám - Orbea Denna, Thru Axle 12mm x 142mm rear, thread M12xP1, internal cable routing.Vidlice - Orbea Denna OMR ICR, full carbon, 1-1/8" - 1,5" tappered head tube compatible, Thru axle 12x100mm, thread M12xP1Zapletená kola - Oquo Road Control RC30TEAMPláště - Vittoria Terreno Dry Gravel G2.0 TLR ...
Rám - Orbea Denna, Thru Axle 12mm x 142mm rear, thread M12xP1, internal cable routing.Vidlice - Orbea Denna OMR ICR, full carbon, 1-1/8" - 1,5" tappered head tube compatible, Thru axle 12x100mm, thread M12xP1Zapletená kola - Oquo Road Control RC30TEAMPláště - Vittoria Terreno Dry Gravel G2.0 TLR ...
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte DENNA M20i
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28" |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | M |
| Kapacita batérie | 420 Wh |
| Motor | Shimano EP801 |
| Výška | 173-179 cm |
| Zdvih | Bez odpruženia |
| Vnútorná dĺžka stehna | 81-84 cm |
| Výrobca | Orbea |
| Radiaci systém | Shimano XT Di2 |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


