DIRTKING Xpert - matná zemitá zelená 12
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
DIRTKING Xpert - matná zemitá zelená 12
DIRTKING Xpert - matná zemitá zelená 12
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte DIRTKING Xpert - matná zemitá zelená 12
Ovládni každý skok a každú vlnu
Dirt jump bike, ktorý ťa posunie na vyšší level v každej disciplíne. Špecializovaná geometria a prémiové komponenty vytvárajú dokonalú platformu pre pumptrack, street riding aj slopestyle. Hliníkový rám s pokročilou konštrukciou zabezpečuje optimálnu rovnováhu medzi pevnosťou a ovládateľnosťou. Priprav sa na adrenalín bez kompromisov.
Prémiová výbava pre maximálny výkon
MANITOU Circus Expert vidlica s 100mm zdvihom a 26-palcové kolesá s MAXXIS DTH plášťami garantujú dokonalú kontrolu pri každom manévri. Shimano MT410 kotúčové brzdy poskytujú spoľahlivé brzdenie v každej situácii. Jednoprevodový systém s Prowheel Suolo kľukami a KMC reťazou eliminuje zbytočnú komplexnosť a maximalizuje efektivitu prenosu sily. FSA Comet komponenty dopĺňajú prémiový charakter celej zostavy.
Pre jazdcov bez hraníc
Ideálny spoločník pre všetkých, ktorí hľadajú univerzálny bike na pumptrack, dirt jumping aj street riding. Geometria optimalizovaná pre skoky a triky ti umožní rozvíjať techniku od základov až po pokročilé manévre. Bez ohľadu na to, či sa chystáš na lokálny pumptrack alebo do bikeparku na najväčšie skoky.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 26" |
|---|---|
| Odpruženie | Áno |
| Farba | matná zemitá zelená |
| Veľkosť | 12" |
| Veľkosť rámu | 12" |
| Vidlica | MANITOU Circus Expert, 20x110 TA, 100mm, 26" |
| Brzdy | Shimano MT410 / SMRT26S |
| Počet prevodov | 1 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Ráfiky | CTM DIRT 26", SEE, 36H |
| Pedále | VP-532 |
| Náboje | Novatec- DH41SB-20 36H/NOVATEC D236SBT 36H |
| predstavec | FSA Comet 35mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | SP AL181, 31,6 |
| Model | DIRTKING Xpert |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | NECO H384/B |
| plášte | MAXXIS DTH 26x2,30" |
| reťaz | KMC Z1e |
| sedlo | CTM Pivotal |
| BB Drop | -20 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 385 |
| Fork Length | 485 |
| Fork Offset | 40 |
| Front Center | 664 |
| Head Tube Length | 115 |
| Horizontal Top Tube | 595 |
| Kazeta | Novatec sprocket 14T |
| Kľuky | Prowheel Suolo 32T |
| Novinka | true |
| Reach | 416 |
| Riadidlá | FSA Comet, 35dia, 800mm |
| Seat Tube Length | 315 |
| Stack | 0 |
| Typ rámu | ALU 6061, Dirt Jump / Pumptrack Geometry, ISCG05, Rear Derailleur ready, 12" |
| Uhol hlavovej rúrky | 69.5 |
| Uhol sedlovej rúrky | 72.5 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 1048 |
| Zľava | false |
| Radiaci systém | Bez radiaceho systému |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


