EDDY MERCKX kolo STRASBOURG A GRX400 Camouflage Green/Grey L
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Hlíníkové gravel kolo Eddy Merckx Strasbourg.
Hlíníkové gravel kolo Eddy Merckx Strasbourg.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte EDDY MERCKX kolo STRASBOURG A GRX400 Camouflage Green/Grey L
Náš model Strasbourg je ódou na nezapomenutelné etapové vítězství v Tour de France 1971, kde Eddy Merckx potvrdil svou sílu ve sprintu proti Rogeru De Vlaeminckovi na prašné cestě.
Strasbourg A představuje hliníkovou verzi tohoto modelu. Hliník je cenově dostupnější než karbon a zároveň lehčí než ocel. Ve srovnání s ocelí má hliník vyšší tuhost, což se odráží v přímějším a citlivějším ovládání.
Strasbourg A je ideální volbou pro gravelisty, kteří hledají všestranné a mimořádně hbité kolo.
Specifikace
| Rám: | Strasbourg A 7E7/M065As |
| Vidlice: | Forza Oryx Disc, TA 12x100mm |
| Řazení: | Shimano GRX400 2x10sp |
| Přehazovačka: | Shimano GRX 400 // 10s // Max 36T |
| Přesmykač: | Shimano GRX 400 // 2x10s |
| Kliky: | Shimano GRX 600 172.5mm 46-30T 10sp |
| Kazeta: | Shimano HG50 // 10s // 11-36 |
| Řidítka: | 4ZA Stratos Gravel 420/480 |
| Představec: | Forza Stratos |
| Sedlovka: | Forza Stratos // Zero Offset // 350mm // 27,2mm // Black Glossy |
| Sedlo: | Selle Italia Model X // Black |
| Zapletená kola: | |
Geometrie

Vlastnosti / parametre produktu
| Kategória | Gravel |
|---|---|
| Veľkosť | L |
| Výška postavy | 186-195cm |
| Identifikátor produktu | EDDY MERCKX |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


