GHOST Asket Advanced AL Red/Black - XS



- +14 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Efektívny prenos sily, stabilita a odolnosť. To je gravel bike s offroadovými génmi GHOST Asket v minimalistickom dizajne s rozumne zvolenými komponentami.
Efektívny prenos sily, stabilita a odolnosť. To je gravel bike s offroadovými génmi GHOST Asket v minimalistickom dizajne s rozumne zvolenými komponentami.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST Asket Advanced AL Red/Black - XS
GHOST Asket prináša nový a svieži vietor medzi gravel-bikami. Postavený na hliníkovom, viac uvoľnene a dobrodružne pojatom ráme a pevnej karbónovej vidlici ponúka štandardné gravelové obutie Maxxis Ravager 700x40c. Vďaka dlhšej vidlici má vyššie položené hlavové zloženie, zatiaľ čo zadná časť rámu sa znateľne zvažuje. Hravá geometria priamo nabáda k otestovaniu na štrkovom teréne. Jeho výbavu tvorí pohon Shimano GRX 1x11 prevodov a výkonnej brzdy Shimano. Osedlajte Asket a vyskúšajte jeho stabilitu a odolnosť!
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Farba | červená |
| Vidlica | GHOST Carbon |
| Brzdy | Shimano GRX BR-RX400 160 mm Disc / Shimano SM-RT70 160 mm |
| Pedále | FPD NW-91K |
| gripy | Fizik Tempo Bondcrush |
| Náboje | Shimano HB-R7070 12x100 mm / Shimano FH-R7070 12x142 mm |
| predstavec | Ghost Dia. 31.8 mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | GND 51 27.2 mm |
| Materiál | Hliník |
| Plášť predný | Maxxis Ravager Exo TR 40-622 |
| Plášť zadný | Maxxis Ravager Exo TR 40-622 |
| Dĺžka predstavca | 60 |
| hlavové zloženie | Acros |
| rám | ASKET AL |
| prehadzovačka | Shimano GRX RD-RX812 11-S |
| radenie | Shimano GRX ST-RX600 |
| reťaz | Shimano CN-HG701-11 |
| sedlo | Selle Royal SRX |
| Počet rychlostí | 1x11 |
| Kazeta | Shimano XT CS-M8000 11-42 |
| Kľuky | Shimano GRX FC-RX810 40T |
| Riadidlá | Gravel Bar RA120A 420 mm (XS) 440 mm (S) 460 mm (M) 480 mm (L) 500 mm (XL) |
| Hmotnosť kg | 10.74 |
| Výška do | 165 |
| Výška od | 153 |
| __year | 2025 |
| Brzdové páky | Shimano GRX ST-RX600 |
| Pätka rámu | FRHG0065 |
| Ráfik predný | WTB ST i25 |
| Ráfik zadný | WTB ST i25 |
| Šírka riadidiel | 420 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


