GHOST Asket CF LTD Honey Gold/Berry Blush Matt - XS



- +4 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
GHOST Asket CF Pro je špičkovo vybavený gravel bike s karbónovým rámom a vidlicou. Pohodlná, moderná geometria je navrhnutá pre dlhé trate a bikepacking.
GHOST Asket CF Pro je špičkovo vybavený gravel bike s karbónovým rámom a vidlicou. Pohodlná, moderná geometria je navrhnutá pre dlhé trate a bikepacking.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST Asket CF LTD Honey Gold/Berry Blush Matt - XS
Karbónový gravel pre nekonečné dobrodružstvá
Ľahký karbónový rám s progresívnou geometriou spája rýchlosť cestného bicykla s odolnosťou horského bicykla. Jedinečný dizajn prehnutých vzpier zvyšuje komfort a trakciu bez kompromisov v tuhosti. Ideálny spoločník pre bikepacking výpravy, štrkové cesty aj technické traile. Maximálna priechodnosť plášťov 50 mm otvorí dvere do každého terénu.
Prémiové materiály a precízne spracovanie
High-mod karbónový rám a vidlica zabezpečujú vysokú tuhosť pri minimálnej hmotnosti. Interné vedenie káblaže cez 1,5" hlavové zloženie dodáva čistý vzhľad a ochranu pred nečistotami. Päť montážnych bodov na ráme a dva na vidlici pripravujú bicykel na dlhé expedície. Flatmount kotúčové brzdy s 12mm osami garantujú spoľahlivý brzdný výkon.
Bezdrôtová technológia najvyššej úrovne
13-rýchlostná elektrická sada SRAM Force XPLR AXS eliminuje všetky káble a poskytuje presné radenie na jedno stlačenie. Karbónové kolesá DT Swiss GRC 1100 DICUT znižujú rotačnú hmotnosť a zvyšujú zrýchlenie. Continental Terra Adventure plášte s rozmerom 45mm zvládnu asfalt aj hrubý štrk. Kompletná výbava z prémiových komponentov vytvára harmonický celok.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Farba | Žlutá |
| Vidlica | GHOST Carbon |
| Brzdy | Sram Force AXS HRD E1, 2 pistons, 160 mm |
| Pedále | XLC Flat Pedal PD-M29 w/ Reflector + integrated Pins |
| gripy | XLC Elastomer Tape Gray, 200x3 cm w/VLP-137 |
| predstavec | XLC ST-M35, Dia. 31.8 mm, L: 70 mm, +/-7°, ICR, A-Head |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | Zipp Service Course SL, Dia. 27.2 mm, L: 400 mm, carbon |
| Materiál | Karbon |
| hlavové zloženie | Acros AiX-590 IS52/28,6/ICR - IS52/40, Integrated |
| rám | Lightcarbon, Non Boost 100/142 |
| plášte | Continental Terra Adventure Trail Grip, 45-622 |
| prehadzovačka | Sram Force XPLR AXS E1 13s, wireless, 13-speed |
| radenie | Sram Force AXS HRD E1 1-Finger Carbon Shift-Brake-Lever, Shift-Brake-Lever |
| reťaz | Sram Force E1 12/13s |
| sedlo | Prologo Dimension T4.0 143 mm |
| Počet rychlostí | 1x13 |
| Kazeta | Sram Force XPLR XG-1371, XDR, 10-46T |
| Kľuky | Sram FC Force 1 E1 XPLR DUB Wide Crankset, DM, 40T |
| Riadidlá | Zipp Carbon Drop-Bar SL 70 XPLR, Dia. 31.8 mm 400mm |
| Vypletené kolesá | DT Swiss GRC 1100 DICUT, 29"/700C, 12x100 mm, CL, TR |
| Výška do | 166 |
| Výška od | 156 |
| __year | 2026 |
| Brzdové páky | Sram Force AXS HRD E1 1-Finger Carbon Shift-Brake-Lever |
| Os stredová | Sram DUB 86,5 mm Road Wide, Pressfit, Pressfit 86 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


