GHOST Asket CF Pro Passion Flame/Sandy Beige Glossy - XS



- +11 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
GHOST Asket CF Pro je špičkovo vybavený gravel bike s karbónovým rámom a vidlicou. Pohodlná, moderná geometria je navrhnutá pre dlhé trate a bikepacking.
GHOST Asket CF Pro je špičkovo vybavený gravel bike s karbónovým rámom a vidlicou. Pohodlná, moderná geometria je navrhnutá pre dlhé trate a bikepacking.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST Asket CF Pro Passion Flame/Sandy Beige Glossy - XS
Karbónový gravel pre každé dobrodružstvo
Ľahký karbónový rám s progresívnou geometriou garantuje dokonalú kombináciu rýchlosti a stability. Dizajn inšpirovaný XC hardtailmi využíva prehnuté vzpery pre maximálny komfort bez straty tuhosti. Pripravený na bikepacking s viacerými montážnymi bodmi a clearance až 50 mm pre široké plášte. Ideálny spoločník pre štrkové cesty aj technické traile.
Prémiové materiály a precízne spracovanie
Karbónový rám a vidlica z high-mod karbónu poskytujú výnimočný pomer tuhosti a hmotnosti. Interné vedenie káblaže cez 1,5" hlavové zloženie zaisťuje čistý vzhľad a spoľahlivosť. SRAM UDH pätka rámu a flatmount kotúčové brzdy s 12mm osami zaručujú modernú kompatibilitu. Každý detail premyslený pre maximálny výkon.
Shimano GRX pre bezchybný výkon
Kompletná 1x12 sada Shimano GRX s wide-range kazetou 10-51T pokryje každý terén. Hydraulické kotúčové brzdy poskytujú istý brzdný výkon za každých podmienok. Continental Terra Adventure plášte s agresívnym dezénom zvládnu štrkové cesty aj single-traile. Pripravený na tisíce kilometrov spoľahlivej jazdy.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Farba | Oranžová |
| Vidlica | GHOST Carbon |
| Brzdy | Shimano GRX BR-RX820, 2 pistons, resin pad, 160 mm |
| Ráfiky | XLC WR-G29 SL Disc 25/622 32H 6,5 mm Valve |
| Pedále | XLC Flat Pedal PD-M29 w/ Reflector + integrated Pins |
| gripy | XLC Elastomer Tape Gray, 200x3 cm w/VLP-137 |
| predstavec | XLC ST-M35, Dia. 31.8 mm, L: 70 mm, +/-7°, ICR, A-Head |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | PMG Team Road, Dia. 27.2 mm, L: 350 mm, carbon |
| Materiál | Karbon |
| hlavové zloženie | Acros IS52/IS52, ICR, Integrated |
| rám | Lightcarbon, Non Boost 100/142 |
| plášte | Continental Terra Adventure Trail Grip, 45-622 |
| prehadzovačka | Shimano GRX RD-RX822-SGS 12s, Shadow+, 12-speed |
| radenie | Shimano GRX ST-RX820-R, Dual Control Lever, Shift-Brake-Lever |
| reťaz | Shimano Deore XT CN-M8100 12s |
| sedlo | Prologo Dimension T4.0 143 mm |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Špice | DT Swiss ELEMENTAL 2.0 |
| Kazeta | Shimano Deore XT CS-M8100-12, MICRO SPLINE, 10-51T |
| Kľuky | Shimano GRX FC-RX820-1, HOLLOWTECH 2, 40T |
| Riadidlá | XLC Gravel Bar HB-G01, Dia. 31.8 mm 400mm |
| Výška do | 166 |
| Výška od | 156 |
| __year | 2026 |
| Predný náboj | XLC HF-G12 12x100 mm, 32H, Centerlock |
| Zadný náboj | XLC HR-G42 12x142 mm, 32H, Centerlock, MS |
| Brzdové páky | Shimano GRX BL-RX820-L |
| Os stredová | Shimano Ultegra SM-BB72-41B 86,5 mm, Pressfit, Pressfit 86 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


