GHOST Asket Deep Crimson/Gunmetal Grey Matt - XS



- +4 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Ghost Asket je univerzálny gravel bicykel, ktorý dokáže zvládnuť ako športovú jazdu mimo ciest, tak aj dlhšie výlety s plnou výbavou. Rám je odolný, komponenty spoľahlivé – ideálna voľba pre dobrodružstvá aj každodenné využitie.
Ghost Asket je univerzálny gravel bicykel, ktorý dokáže zvládnuť ako športovú jazdu mimo ciest, tak aj dlhšie výlety s plnou výbavou. Rám je odolný, komponenty spoľahlivé – ideálna voľba pre dobrodružstvá aj každodenné využitie.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST Asket Deep Crimson/Gunmetal Grey Matt - XS
Gravel bicykel pre každý terén
Univerzálny gravel bicykel, ktorý zvládne športovú jazdu mimo ciest aj dlhšie výlety s plnou výbavou. Ponúka prívetivejšiu geometriu s mierne vzpriamenejším posedom, ktorý uľahčuje dlhšie presuny a dodáva potrebný komfort. Bicykel reaguje svižne, dobre akceleruje a vďaka nízkej hmotnosti pôsobí ľahko pri každom šliapnutí. Ideálny spoločník pre dobrodružstvá na asfaltových cestách aj neznámych chodníčkoch.
Hliníkový rám s karbónovou vidlicou
Základom je hliníkový rám s čistými líniami vďaka pokročilému hydroformingu a s hladkými, ručne zabrúsenými zvarmi. Vnútorné vedenie kabeláže pridáva na celkovej elegancii a pevné osky zaisťujú vysokú tuhosť a dlhú životnosť. Ľahká karbónová vidlica výrazně znižuje vibrácie a prispieva k lepšej kontrole vo vyššej rýchlosti aj na horšom povrchu. Kombinácia týchto dvoch materiálov dáva bicyklu ideálny pomer medzi pevnosťou, komfortom a nízkou hmotnosťou.
Prémiové komponenty Shimano GRX
Kompletná sada Shimano GRX s 1x11 prevodmi zabezpečuje spoľahlivé radenie a brzdenie v každých podmienkach. Jednoprevodník a minimalistický rám s decentnou grafikou zvýrazňujú funkčný charakter bicykla. Kombinácia lesklých povrchov a jemných detailov vytvára elegantný, nadčasový vzhľad. Jednoduchosť, kvalita a výkon bez zbytočností - to je filozofia tohto gravel bicykla.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Farba | červená |
| Vidlica | GHOST Carbon |
| Brzdy | Shimano GRX BR-RX400, 2 pistons, resin pad, 160 mm |
| Ráfiky | XLC WR-G29 SL Disc 25/622 32H 6,5 mm Valve |
| Pedále | XLC Flat Pedal PD-M29 w/ Reflector + integrated Pins |
| gripy | XLC Elastomer Tape Gray, 200x3 cm w/VLP-137 |
| predstavec | XLC ST-M34, Dia. 31.8 mm, L: 60 mm, +/-7°, A-Head |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | XLC SP-R30, Dia. 27.2 mm, L: 350 mm |
| Materiál | Hliník |
| hlavové zloženie | Acros ZS44/ZS56, Semi-Integrated |
| rám | aluminium, Non Boost 100/142 |
| plášte | Continental Terra Adventure Trail Grip, 45-622 |
| prehadzovačka | Shimano GRX RD-RX810 11s, Shadow+, 11-speed |
| radenie | Shimano GRX ST-RX600-R, Dual Control Lever, Shift-Brake-Lever |
| reťaz | Shimano GRX CN-HG601 11s, SIL-TECH |
| sedlo | XLC SA-S10 143 mm Sport |
| Počet rychlostí | 1x11 |
| Špice | DT Swiss ELEMENTAL 2.0 |
| Kazeta | Shimano GRX CS-HG700-11, HG, 11-34T |
| Kľuky | Shimano GRX FC-RX600-1, 2-Piece Crankset, 40T |
| Riadidlá | XLC Gravel Bar JD-RA128A, Dia. 31.8 mm 400mm |
| Výška do | 166 |
| Výška od | 156 |
| __year | 2026 |
| Predný náboj | XLC HF-G12 12x100 mm, 32H, Centerlock |
| Zadný náboj | XLC HR-G12 12x142 mm, 32H, Centerlock, HG |
| Brzdové páky | Shimano GRX ST-RX600 Shift-Brake-Lever |
| Os stredová | Shimano Tiagra BB-RS501 68/70 mm, BSA, BSA 68 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


