GHOST Asket EQ Calm Oasis/Midnight Teal Matt - XS



- +3 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Ghost Asket je univerzálny gravel bicykel, ktorý dokáže zvládnuť ako športovú jazdu mimo ciest, tak aj dlhšie výlety s plnou výbavou. Rám je odolný, komponenty spoľahlivé – ideálna voľba pre dobrodružstvá aj každodenné využitie.
Ghost Asket je univerzálny gravel bicykel, ktorý dokáže zvládnuť ako športovú jazdu mimo ciest, tak aj dlhšie výlety s plnou výbavou. Rám je odolný, komponenty spoľahlivé – ideálna voľba pre dobrodružstvá aj každodenné využitie.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST Asket EQ Calm Oasis/Midnight Teal Matt - XS
Gravel bicykel pre každú cestu
Univerzálny gravel bicykel, ktorý zvládne športovú jazdu mimo ciest aj dlhšie výlety s plnou výbavou. Ponúka prívetivú geometriu s mierne vzpriamenejším posedom pre väčší komfort na dlhých trasách. Reaguje svižne, dobre akceleruje a vďaka nízkej hmotnosti pôsobí ľahko pri každom šliapnutí. Kompletná výbava s blatníkmi, nosičom a dynamom ho robí ideálnym spoločníkom na každodenné dochádzanie.
Hliník a karbón v harmónii
Hliníkový rám s čistými líniami vďaka pokročilému hydroformingu a hladkými, ručne zabrúsenými zvarmi. Vnútorné vedenie kabeláže pridáva na elegancii, pevné osy zaisťujú vysokú tuhosť a dlhú životnosť. Ľahká karbónová vidlica výrazne znižuje vibrácie a prispieva k lepšej kontrole vo vyššej rýchlosti aj na horšom povrchu. Kombinácia týchto materiálov dáva ideálny pomer medzi pevnosťou, komfortom a nízkou hmotnosťou.
Pripravený na každé počasie
Kompletná výbava s blatníkmi, nosičom a svetlami poháňanými dynamom z neho robí skutočne univerzálny stroj. Pohon Shimano Cues 1x10 poskytuje spoľahlivé radenie v každých podmienkach. Continental Terra Adventure Trail Grip plášte zvládnu asfalt aj štrk s rovnakou istotou. Jednoduchosť, kvalita a výkon bez zbytočností - to je filozofia tohto bicykla.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Farba | šedá |
| Vidlica | GHOST Carbon |
| Brzdy | Shimano CUES BR-U6030, 2 pistons, resin pad, 160 mm |
| Ráfiky | XLC WR-G29 SL Disc 25/622 32H 6,5 mm Valve |
| Pedále | XLC Flat Pedal PD-M29 w/ Reflector + integrated Pins |
| gripy | XLC Elastomer Tape Gray, 200x3 cm w/VLP-137 |
| predstavec | XLC ST-M34, Dia. 31.8 mm, L: 60 mm, +/-7°, A-Head |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | XLC SP-R30, Dia. 27.2 mm, L: 350 mm |
| Materiál | Hliník |
| hlavové zloženie | Acros ZS44/ZS56, Semi-Integrated |
| rám | aluminium, Non Boost 100/142 |
| plášte | Continental Terra Adventure Trail Grip, 45-622 |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U6000 10/11s, Shadow+, 10-speed |
| radenie | Shimano CUES ST-U6030-R 10/11s, Shift-Brake-Lever |
| reťaz | Shimano CN-LG500 9-11s, LINKGLIDE |
| sedlo | XLC SA-S10 143 mm Sport |
| Počet rychlostí | 1x10 |
| Špice | DT Swiss ELEMENTAL 2.0 |
| Kazeta | Shimano CUES CS-LG400-10, HG, 11-48T |
| Kľuky | Shimano CUES FC-U6040-1, HOLLOWTECH 2, 40T |
| Riadidlá | XLC Gravel Bar JD-RA128A, Dia. 31.8 mm 400mm |
| Výška do | 166 |
| Výška od | 156 |
| __year | 2026 |
| Predný náboj | KT Dynamo Hub, JH-KC5F 12x100 mm through axle, 32H,CL |
| Zadný náboj | XLC HR-G12 12x142 mm, 32H, Centerlock, HG |
| Brzdové páky | Shimano CUES BL-U6030-L |
| Os stredová | Shimano Tiagra BB-RS501 68/70 mm, BSA, BSA 68 |
| Extra | Busch & Müller LUMOTEC MYC N, Switch, reflector, DK 70 cm / Busch & Müller Rear fender light [my:]+, parking light, DK 9 cm / Hebie Fender + Carrier Set Alumee incl. Luggage rack / Hebie Fender + Carr |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


