GHOST Asket Essential AL Black/Green - L



- +2 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Efektívny prenos sily, stabilita a odolnosť. To je gravel bike s offroadovými génmi GHOST Asket v minimalistickom dizajne s rozumne zvolenými komponentami.
Efektívny prenos sily, stabilita a odolnosť. To je gravel bike s offroadovými génmi GHOST Asket v minimalistickom dizajne s rozumne zvolenými komponentami.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST Asket Essential AL Black/Green - L
Gravel dobrodružstvo bez kompromisov
Hliníkový rám s karbónovou vidlicou vytvára perfektnú kombináciu pre náročný gravel. Shimano GRX 2x10 pohon zabezpečuje plynulé radenie v každom teréne. Maxxis Ravager 40c plášte poskytujú vynikajúcu priľnavosť na štrku aj asfalte. Robustná konštrukcia odolá náročným podmienkam a dlhým výletom.
Premyslená geometria pre stabilitu
Dlhšia karbónová vidlica zvyšuje polohu hlavového zloženia pre lepšiu kontrolu. Znížená zadná časť rámu zlepšuje stabilitu pri rýchlej jazde. Hliníkový rám kombinuje odolnosť s optimálnou hmotnosťou 11 kg. Ergonomické gravel riadidlá poskytujú pohodlný úchop v každej pozícii.
Výkonné brzdy pre každý terén
Shimano GRX kotúčové brzdy s 160 mm kotúčmi zaručujú spoľahlivé brzdenie. Hydraulický systém reaguje presne aj v náročných podmienkach. WTB ST i25 ráfiky s Shimano nábojmi vytvárajú pevnú základňu. Kvalitné komponenty od renomovaných výrobcov zaručujú dlhú životnosť a minimálnu údržbu.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Farba | černá |
| Vidlica | GHOST Carbon |
| Brzdy | Shimano GRX BR-RX400 160 mm Disc / Shimano SM-RT70 160 mm |
| Pedále | FPD NW-91K |
| gripy | Fizik Tempo Bondcrush |
| Náboje | Shimano HB-RS470 12x100 mm / Shimano FH-MT400 12x142 mm |
| predstavec | Ghost Dia. 31.8 mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | GND 51 27.2 mm |
| Materiál | Hliník |
| Plášť predný | Maxxis Ravager Exo TR 40-622 |
| Plášť zadný | Maxxis Ravager Exo TR 40-622 |
| presmykač | Shimano GRX FD-RX400 |
| Dĺžka predstavca | 60 |
| hlavové zloženie | Acros |
| rám | ASKET AL |
| prehadzovačka | Shimano GRX RD-RX400 10-S |
| radenie | Shimano GRX ST-RX400 |
| reťaz | KMC X10 |
| sedlo | Selle Royal SRX |
| Počet rychlostí | 2x10 |
| Kazeta | Shimano CS-HG50-10 11-36 |
| Kľuky | Shimano GRX FC-RX600 46-30T |
| Riadidlá | Gravel Bar RA120A 420 mm (XS) 440 mm (S) 460 mm (M) 480 mm (L) 500 mm (XL) |
| Hmotnosť kg | 11 |
| Výška do | 189 |
| Výška od | 179 |
| __year | 2025 |
| Brzdové páky | Shimano GRX ST-RX400 |
| Pätka rámu | FRHG0065 |
| Ráfik predný | WTB ST i25 |
| Ráfik zadný | WTB ST i25 |
| Šírka riadidiel | 480 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


