GHOST E-ASX Essential Rebel Red/Pebble Glossy - S
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Nová generácia E-ASX si ponecháva používateľsky obľúbenú geometriu, ktorá je obohatená o tie najnovšie technológie v oblasti eMTB. Kolekcia obsahuje verzie s blatníkmi alebo bez a rámy klasické alebo s nízkym nástupom.
Nová generácia E-ASX si ponecháva používateľsky obľúbenú geometriu, ktorá je obohatená o tie najnovšie technológie v oblasti eMTB. Kolekcia obsahuje verzie s blatníkmi alebo bez a rámy klasické alebo s nízkym nástupom.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST E-ASX Essential Rebel Red/Pebble Glossy - S
UNIVERZÁLNY A PRIPRAVENÝ NA AKÚKOĽVEK VÝZVU
E-ASX spája modernú geometriu s hliníkovým rámom a ponúka perfektnú rovnováhu medzi tuhosťou a hmotnosťou. S nosnosťou až 150 kg je GHOST E-ASX pripravený na všetky multi-športové dobrodružstvá. Progresívna kinematika s až 160 mm zdvihom vpredu a 150 mm vzadu zabezpečuje výbornú trakciu a komfort v náročnom teréne. Okrem klasických modelov s vysokým nástupom sú v ponuke aj unikátne športové modely s nízkym nástupom (Low) a odpružením 140/130 mm – tieto rámy umožňujú pohodlnejší nástup a zároveň zachovávajú pravý výkon e-MTB. Verzie EQ sú vybavené blatníkmi, nosičom, osvetlením a stojanom – ideálne pre dlhé výlety, každodenné dochádzanie alebo náročné cestovanie. Všetky High modely sú dodávané ako mullet tzn.: 29“ koleso vpredu a 27,5“ vzadu. Modely EQ a LOW sú na 27,5“ kolesách.
VYSOKÝ VÝKON PRE MAXIMÁLNU EFEKTIVITU
Každý model GHOST E-ASX je vybavený najnovšou pohonnou jednotkou Bosch Performance CX 5. generácie, ktorá ponúka krútiaci moment až 100 Nm pre ľahké zdolávanie strmých stúpaní aj technických úsekov. Vyberateľná a uzamykateľná batéria PowerTube s kapacitou 800 Wh (600 Wh pri modeloch Essential) zabezpečuje dlhý dojazd. Vďaka inteligentnému riadeniu systému Bosch si môžete prispôsobiť jazdné režimy podľa svojich potrieb a optimalizovať spotrebu energie aj výkon pre akúkoľvek výzvu. Bosch eBike System 5. generácie prináša niekoľko kľúčových vylepšení oproti svojmu predchodcovi:
· Kompaktný a ľahký dizajn: Motor Performance CX 5. generácie bol prepracovaný tak, aby bol kompaktnejší a približne o 100 gramov ľahší než predchádzajúca generácia.
· Vylepšená podpora šliapania: Nový motor ponúka plynulejšiu a citlivejšiu podporu šliapania. Nová funkcia Hill Hold zabraňuje nechcenému cúvaniu pri zastavení vo svahu a nový asistent rozjazdu do kopca pomáha získať hybnosť v strmom teréne.
· Tichšia prevádzka: Hlučnosť bola znížená až o 50 %, čo vedie k tichšej jazde v porovnaní s predchádzajúcou generáciou.
· Vylepšená technológia článkov a znížená hmotnosť: Vďaka použitiu pokročilej technológie článkov 21700 dosahuje nová batéria PowerPack 800Wh vyššiu hustotu energie a účinnosť. Napriek vyššej kapacite, 800Wh batéria váži približne 3,9 kg, čo je asi o 500 gramov menej než model 750 Wh.
· Kompaktné rozmery: 800Wh batéria je tiež menšia, čo umožňuje nižšie ťažisko.
Kapacitu batérie je možné zvýšiť až na 1050Wh s prídavnou batériou Bosch Powermore 250Wh (nie je súčasťou elektrobicykla).
STABILITA A BEZPEČNOSŤ V KAŽDOM TERÉNE
Spoľahlivé komponenty a nadštandardná nosnosť 150 kg (súčet hmotnosti jazdca, výbavy a elektrobicykla) z neho robia spoľahlivý stroj pre vaše aktivity. Či už vyrážate na skialpy, veziete fotografickú alebo rybársku výbavu, alebo len tak mieriť do hôr, model E-ASX vás dovezie do tých najodľahlejších miest. Integrovaná teleskopická sedlovka umožňuje rýchle nastavenie výšky sedla pre istejšie ovládanie v rôznorodom teréne a pre jednoduchší nástup. Vyššie modely sú navyše vybavené systémom ABS od Bosch, ktorý zabraňuje zablokovaniu kolies a zabezpečuje lepšiu kontrolu počas brzdenia aj na strmom či klzkom povrchu.
ŠIROKÁ PONUKA MODELOVÝCH RADOV PRE KAŽDÉHO JAZDCA
GHOST ponúka E-ASX v rôznych variantoch a konfiguráciách, aby vyhovel potrebám každého jazdca.
- High (160/150 mm)
- High EQ (150/140 mm) sú vybavené blatníkmi, nosičom, osvetlením a stojanom
- Ďalšie verzie s ABS
- U všetkých modelov je v rámu pripravená kabeláž pre osvetlenie
- Farebný displej Bosch Kiox 300
- Teleskopická sedlovka
PRECÍZNE VYVINUTÉ E-MTB, KTORÉ VÁS DOVEZIE ĎALEJ
GHOST E-ASX je dokonalým riešením pre tých, ktorí chcú ísť ďalej – a byť pripravení na každú ďalšiu míľu. Či už sa chystáte na extrémne traily, dlhé výlety alebo nové dobrodružstvá, toto e-MTB spája špičkové odpruženie, výkonný motor a inteligentné funkcie pre jedinečný zážitok z jazdy.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29/27,5 |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Vidlica | RockShox Psylo Silver RC, Crown Adjust, Solo Air, 160 mm, Offset: 44 mm |
| Brzdy | Tektro HD-M535, 4 pistons, resin pad, 203 mm |
| Ráfiky | XLC WR-M39 Disc 30/622 32H 6,5 mm Valve / XLC WR-M37 Disc 30/584 32H 6,5 mm Valve |
| Pedále | XLC Flat Pedal PD-M29 w/ Reflector + integrated Pins |
| batéria | Bosch PowerTube |
| gripy | XLC MTB Grip Set VLG-1751D2 |
| Kapacita batérie | 600 |
| Motor | Bosch |
| nabíjačka | Bosch Charger 4A 220-240V |
| predstavec | XLC ST-M50, Dia. 35 mm, L: 50 mm, A-head |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | XLC Dropper SP-T21, Dia. 34.9 mm, Travel: 150 mm, L: 450 mm |
| Materiál | Hliník |
| hlavové zloženie | Acros Blocklock 120° Tapered ZS56/ZS56, Semi-Integrated |
| rám | aluminium, Boost 110/148, Travel: 150mm |
| plášte | Continental Xynotal Trail Endurance, foldable skin SL, 60-622 / Continental Xynotal Trail Endurance, foldable skin SL, 65-584 |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U6000 10/11s, Shadow+, 10-speed |
| radenie | Shimano CUES SL-U6000-10R, Rapidfire+, Trigger shifter |
| reťaz | Shimano CN-LG500 9-11s, LINKGLIDE |
| sedlo | XLC Sport Comfort SA-S11 Steel Rail 155 mm |
| Počet rychlostí | 1x10 |
| Špice | DT Swiss FACTORY 2.0 |
| Kazeta | Shimano CUES CS-LG300-10, HG, 11-48T |
| Riadidlá | XLC HB-M34, Dia. 35 mm, Rise: 20 mm, backsweep 9° 800mm |
| Tlmič | RockShox Deluxe Select R 210x55mm, DebonAir+ |
| Výška do | 174 |
| Výška od | 162 |
| __year | 2026 |
| Predný náboj | XLC HF-M55 Boost 15x110 mm, 32H, Centerlock |
| Zadný náboj | XLC HR-M55 Boost 12x148 mm, 32H, Centerlock, HG |
| Brzdové páky | Tektro HD-M535-BL |
| Zdvih predný | 160 |
| Zdvih zadný | 150 |
| Prevodník | XLC CR-E40 DM Chainring Bosch BDU38, 34T |
| Typ motora | Bosch Performance Line CX, 600W, 85Nm, 25km/h |
| displej | Bosch Kiox 300 + LED Remote |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


