GHOST E-Riot CF LTD – L



- +6 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Nový E-Riot nepozná kompromisy. Vďaka odvážnemu, progresívnemu dizajnu a novému motoru Bosch CX 5. generácie je určený pre jazdcov, ktorí neprijímajú žiadne obmedzenia a neustále hľadajú nové dobrodružstvá. Vo svojej tretej generácii zaujme vizuálne
Nový E-Riot nepozná kompromisy. Vďaka odvážnemu, progresívnemu dizajnu a novému motoru Bosch CX 5. generácie je určený pre jazdcov, ktorí neprijímajú žiadne obmedzenia a neustále hľadajú nové dobrodružstvá. Vo svojej tretej generácii zaujme vizuálne
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST E-Riot CF LTD – L
ĽAHKÝ, ODOLNÝ A RADIKÁLNY V GEOMETRII
GHOST E-RIOT prekvapí ľahkým karbónovým rámom, ktorý v kombinácii s karbónovou zadnou stavbou znižuje celkovú hmotnosť bez straty stability. Radikálny dizajn so strmším 64° uhlom riadenia a kratšími 445 mm reťazovými vzperami zabezpečuje športový, agilný a agresívny štýl jazdy, zatiaľ čo vyšší stred chráni motor aj v náročnom teréne.
NOVÁ TECHNOLÓGIA PRE ŠPIČKOVÝ VÝKON
Model E-RIOT je vybavený novým motorom Bosch CX 5. generácie, ktorý je skombinovaný s výkonnou vymeniteľnou batériou s kapacitou 800 Wh. Táto kombinácia ponúka nielen pôsobivý dojazd, ale aj dostatok výkonu na zdolanie aj tých najstrmších stúpaní. Motor je nielen výkonný, ale aj prekvapivo tichý a vďaka chladiacim rebrám vždy chránený pred prehriatím. Vďaka displeju Kiox 300 integrovanému do hornej rámovej trubky, ovládaču systému diskrétne umiestnenému na spodnej strane rámu a minidiaľkovému ovládaniu má jazdec vždy plnú kontrolu aj v neznámom teréne. Okrem toho nový pohon CX ponúka nižšiu hladinu hluku a už aj tak nepostrehnuteľný odpor vzduchu bol znížený na minimum. Samotný motor má kompaktnejšie rozmery a je teraz kompatibilný so systémami ABS. Najväčší technologický skok však zaznamenali batérie. Hmotnosť novej 800Wh batérie (3,9 kg) je o 400 g nižšia ako u jej 750Wh predchodcu!
BICYKEL OD KAŽDODENNÉHO POUŽÍVANIA AŽ PO EPICKÉ DOBRODRUŽSTVÁ
E-RIOT nie je určený len na každodenné používanie, ale aj na epické dobrodružstvá. S celkovou prípustnou hmotnosťou 150 kg (vrátane jazdca, výbavy a e-bicykla) ponúka dostatočnú nosnosť na dlhšie výlety s brašnami. Rozmery kolies Mullet (29„ / 27,5“) a sportovní geometria s predným zdvihom 170 mm a zadným zdvihom 160 mm zaručujú maximálnu obratnosť a stabilitu aj v tých najnáročnejších situáciách. Maximálnu flexibilitu v teréne zabezpečuje aj teleskopická sedlovka.
INOVATÍVNE FUNKCIE A ŠPIČKOVÉ KOMPONENTY
Každá verzia modelu E-RIOT je vybavená sofistikovanými detailmi, ktoré posúvajú zážitok z jazdy na novú úroveň. Patrí medzi ne systém Tractionlink 2.0 na optimálnu trakciu a odpruženie, jednodielna karbónová zadná stavba a koncept VPP (Virtual Pivot Point), ktorý poskytuje citlivejšiu odozvu a lepšiu podporu v strede zdvihu.
Konfigurácie mullet v kombinácii s novou vidlicou Rock Shox Zeb 3.1 alebo Fox 38 Grip X2 a plášťami Continental Kryptotal zaručujú, že E-RIOT si zachová istotu aj v tom najťažšom teréne.
VŠESTRANNOSŤ A INOVÁCIE V MODELOVOM RADE
Ghost ponúka model E-RIOT v štyroch rôznych verziách, ktoré spĺňajú rôzne potreby jazdcov:
- E-RIOT LTD: exkluzívna verzia s prémiovými prvkami vrátane komponentov SRAM/RockShox, príslušenstva Truvativ, 220 mm bŕzd vpredu a vzadu, bezdušových plášťov vrátane vložiek PTN
- E-RIOT Full Party: pre jazdcov, ktorí hľadajú maximálny výkon a zábavu, vybavený systémom Fox 38 Grip X2 a 220 mm brzdami vpredu a vzadu
- E-RIOT Pro: dokonalá rovnováha medzi cenou a výkonom, ideálna pre ambicióznych jazdcov, ktorí nechcú robiť kompromisy
- E-RIOT Advanced: vstup do sveta E-RIOT so všetkými základnými funkciami a veľmi špičkovými komponentmi
BICYKEL BEZ KOMPROMISOV
E-RIOT je viac ako len horský elektrobicykel - je výzvou pre hranice možností. Bicykel, ktorý ohromí v každom ohľade a je pripravený spolu so svojimi jazdcami objavovať nové, neprebádané cesty. S E-RIOTom ste pripravení na dobrodružstvo za hranicami predstaviteľného: ďalej, rýchlejšie a radikálnejšie.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 / 27,5 |
|---|---|
| Vidlica | RockShox ZEB Ultimate, Travel: 170mm |
| Brzdy | Sram Maven Silber / Sram Maven Ultimate 220mm |
| gripy | XLC MTB grips |
| Kapacita batérie | 800 |
| Motor | BOSCH |
| nabíjačka | Bosch Standard Charger 4Ah |
| predstavec | Truvativ Descendant 35mm / 40mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | GHOST MTB Alpha 1, 34.9mm, 200mm |
| Materiál | Karbon |
| hlavové zloženie | Acros Blocklock 120° |
| rám | Ghost Full Carbon |
| plášte | Continental Kryptotal Fr Enduro Super Soft, 60-622 / Continental Kryptotal Re Downhill Soft, 65-584 |
| prehadzovačka | Sram GX Eagle Transmission 12-S |
| radenie | Sram AXS Paddle, Trigger řadič |
| reťaz | Sram T- Type GX Eagle |
| sedlo | Fizik Terra Aidon |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | Sram CS XS 1275 T-Type 10-52T |
| Kľuky | Sram GX Eagle Transmission 34T |
| Riadidlá | Truvativ Descendant Riser Carbon DH 35mm 800mm / 25mm |
| Tlmič | RockShox Vivid Ultimate 160 mm travel |
| Vypletené kolesá | DT Swiss HXC 1501 Spline One 30mm front 15x110mm / rear 12x148mm |
| Výška do | 190 |
| Výška od | 178 |
| __year | 2025 |
| Zdvih predný | 170 |
| Zdvih zadný | 160 |
| Extra | Bosch Performance CX - 5. Generace (5th Gen), 250W, 85Nm, 25km/h / Bosch Kiox 300 + Mini Remote / Bosch PowerTube / Bosch Standard Charger 4Ah |
| Typ motora | Performance CX Gen5, 85 Nm |
| displej | Kiox 300 + LED Remote |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


