GHOST E-Teru Advanced 27.5 Carbon Red/Chilly White - S



- +3 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Stabilné, spoľahlivé a s množstvom funkcií – GHOST E-Teru je špičkový horský elektrobicykel pre každodenný život, zábavu aj dobrodružstvo.
Stabilné, spoľahlivé a s množstvom funkcií – GHOST E-Teru je špičkový horský elektrobicykel pre každodenný život, zábavu aj dobrodružstvo.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST E-Teru Advanced 27.5 Carbon Red/Chilly White - S
Či už jazdíte po štrkových cestách, alebo bojujete na drsných lesných chodníkoch, tento hardtail vám ponúkne maximálne pohodlie a bezpečie so sofistikovanou geometriou. V ponuke sú rámy s nízkym nástupom aj plne vybavené modely EQ s blatníkmi, stojanom, svetlami a nosičom. Najvyššie modely ponúkajú funkciu ABS a bezdrôtový pohon SHIMANO Di2, ktorý podporuje automatické radenie. Veľkosti S sú osadené 27,5“ kolesami pre väčšiu istotu a bezpečie jazdcov s menšou postavou. Vďaka výkonnému motoru Bosch 5. generácie a batérii s kapacitou 800 Wh (modely PRO a ADVANCED) budete mať vždy dostatok energie na každé stúpanie.
Systém Bosch eBike 5. generácie prináša niekoľko kľúčových vylepšení oproti svojmu predchodcovi:
- Kompaktný a ľahký dizajn: Motor Performance CX 5. generácie bol prepracovaný tak, aby bol kompaktnejší a približne o 100 gramov ľahší než predchádzajúca generácia, čo prispieva k lepšej ovládateľnosti a integrácii.
- O 18% vyšší výkon: aktualizovaná pohonná jednotka CX ponúka oveľa väčší výkon 100Nm a 750 W
- Vylepšená podpora šliapania: Nový motor ponúka plynulejšiu a citlivejšiu podporu šliapania, čo zlepšuje celkový zážitok z jazdy. Funkcia Hill Hold zabraňuje nechcenému cúvaniu pri zastavení vo svahu. Nový asistent rozjazdu do kopca pomáha získať hybnosť v prudkom teréne.
- Tichšia prevádzka: Hlučnosť bola znížená až o 50 %, čo vedie k tichšej jazde v porovnaní s predchádzajúcou generáciou.
- Vylepšená technológia článkov a znížená hmotnosť: Vďaka použitiu pokročilej technológie článkov 21700 dosahuje nová batéria PowerPack 800Wh* vyššiu hustotu energie a účinnosti. Napriek vyššej kapacite je batéria 800 Wh ľahká, váži približne 3,9 kg, čo je asi o 500 gramov menej než model 750 Wh, čím sa dosahuje hustota energie okolo 200 Wh/kg.
- Kompaktné rozmery: Batéria 800 Wh* je tiež menšia, čo umožňuje lepšiu ovládateľnosť vďaka nižšiemu ťažisku.
- Pokročilá konektivita: Systém teraz ponúka vylepšenú integráciu s aplikáciou eBike Flow, ktorá umožňuje bezdrôtové aktualizácie firmvéru, prispôsobiteľné jazdné režimy a vylepšené navigačné funkcie.
* Iba modely PRO a ADVANCED. Modely Universal sú vybavené 600Wh batériou.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 27.5 |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Vidlica | SR Suntour Mobie34-D-Boost 120 mm |
| Brzdy | Shimano BR-MT420 203mm |
| Ráfiky | Schürmann Craft Disc 30 32H 27,5 |
| Pedále | VP VPE-527 |
| batéria | Bosch PowerTube |
| gripy | XLC MTB Grip Set |
| Kapacita batérie | 800 |
| Motor | Bosch |
| nabíjačka | Bosch Standard Charger 4Ah |
| predstavec | GHOST Dia. 31.8 mm, L: 50 mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | GHOST MTB Dia. 34.9 mm, L: 400 mm |
| Materiál | Hliník |
| hlavové zloženie | Feimin FP-H856U / Acros Blocklock |
| plášte | Schwalbe Nobby Nic Performance, 65-584 / Schwalbe Nobby Nic Performance, 65-584 |
| prehadzovačka | Shimano Cues RD-U8000 11-S, 11-speed |
| radenie | Shimano Cues SL-U8000 |
| reťaz | Shimano CN-LG500 |
| sedlo | Selle Royal VivoErgo |
| Počet rychlostí | 1x11 |
| Špice | Sapim Type GIO 14 Dia. 2.0 mm |
| Kazeta | Shimano Cues CS-LG400-11, HG, 11-50T |
| Kľuky | Miranda Crius, RF ISIS XLC Logo, 38T |
| Riadidlá | XLC MTB Dia. 31.8 mm, Rise: 15 mm 780mm |
| Výška do | 174 |
| Výška od | 162 |
| __year | 2026 |
| Predný náboj | Shimano HB-TC500-15-B 15x110mm |
| Zadný náboj | Shimano FH-TC500-HM-B 12x148mm |
| Brzdové páky | Shimano M4100, hliník |
| Nosnosť (vrátane bicykla) | 150 |
| Typ motora | Bosch Performance CX, 250W, 85Nm, 25km/h |
| displej | Bosch Kiox 500 + LED Remote |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


