Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Stabilné, spoľahlivé a s množstvom funkcií – GHOST E-Teru je špičkový horský elektrobicykel pre každodenný život, zábavu aj dobrodružstvo.
Stabilné, spoľahlivé a s množstvom funkcií – GHOST E-Teru je špičkový horský elektrobicykel pre každodenný život, zábavu aj dobrodružstvo.
Či už jazdíte po štrkových cestách, alebo bojujete na drsných lesných chodníkoch, tento hardtail vám ponúkne maximálne pohodlie a bezpečie so sofistikovanou geometriou. V ponuke sú ako rámy s nízkym nástupom, tak aj plne vybavené modely EQ s blatníkmi, stojanom, svetlami a nosičom. Najvyššie modely ponúkajú funkciu ABS a bezdrôtový pohon SHIMANO Di2, ktorý podporuje automatické radenie. Veľkosti S sú osadené 27,5“ kolesami pre väčšiu istotu a bezpečie jazdcov s menšou postavou. Vďaka výkonnému motoru Bosch 5. generácie a batérii s kapacitou 800 Wh (modely PRO a ADVANCED) budete mať vždy dostatok energie na každé stúpanie.
Systém Bosch eBike 5. generácie prináša niekoľko kľúčových vylepšení oproti svojmu predchodcovi:
* Iba modely PRO a ADVANCED. Modely Universal sú vybavené 600Wh batériou.
| Velkosť kolies | 27.5 |
|---|---|
| Farba | Černá |
| Vidlica | SR Suntour MOBIE34-D Boost AIR 2CR DS 100 mm |
| Brzdy | Shimano Deore BR-MT420, 4 pistons, 203 mm |
| Ráfiky | XLC WR-M37 Tryp EVO Disc 30/584 32H 6,5 mm Valve |
| Pedále | XLC Flat Pedal PD-M29 w/ Reflector + integrated Pins |
| batéria | Bosch PowerTube |
| gripy | XLC Comfort Grip Set VLG-1752D2 |
| Kapacita batérie | 800 |
| Motor | Bosch |
| nabíjačka | Bosch Charger 4A 220-240V |
| predstavec | XLC ST-M36, Dia. 31.8 mm, L: 70 mm, A-Head, Adjustable |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | Limotec D3 Suspension Dropper, Dia. 34.9 mm, Travel: 100 mm |
| Materiál | Hliník |
| hlavové zloženie | Cane Creek ViscoSet Upper ZS44 / ACROS Lower Cup ZS56, Semi-Integrated |
| rám | aluminium, Boost 110/148 |
| plášte | Schwalbe Johnny Watts Performance, DD, RaceGuard, 67EPI, 60-584 |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U8000 11s, Shadow+, 11-speed |
| radenie | Shimano CUES SL-U8000-11R, Rapidfire+, Trigger shifter |
| reťaz | KMC eGlide with EPT Coating 9-11s |
| sedlo | XLC SA-T22 City Steel Rail 170 mm |
| Počet rychlostí | 1x11 |
| Špice | Sapim Leader Dia. 2.0 mm |
| Kazeta | Shimano Cues CS-LG400-11, HG, 11-50T |
| Riadidlá | XLC HB-C32, Dia. 31.8 mm, Rise: 25 mm, backsweep 15° 740mm |
| Výška do | 174 |
| Výška od | 162 |
| __year | 2026 |
| Predný náboj | XLC HF-M15 Boost 15x110 mm, 32H, Centerlock |
| Zadný náboj | XLC HR-M15 Boost 12x148 mm, 32H, Centerlock, HG |
| Brzdové páky | Shimano M4100 Shift-Brake-Lever |
| Zdvih predný | 100 |
| Extra | Herrmans MR5, Standard bracket, 40 Lux / Spanninga Aerline 2.0 Brake / Easylife System luggage carrier, MIK / Curana Apollo 70, extra matte black / XLC KS-C10 adjustable, 24"-29", Dia. 6 mm |
| Prevodník | XLC CR-E15 for Bosch BDU38 + Bashring CR-X10, 38T |
| Typ motora | Bosch Performance Line PX, 600W, 85Nm, 25km/h |
| displej | Bosch Kiox 500 + LED Remote |
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.
