GHOST E-Teru Essential B500 Grey/Blue - L
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Spoľahlivý e-bike s výkonným motorom Bosch Performance Line a batériou Bosch PowerTube s kapacitou 500 Wh vám zaistí bezproblémové zdolanie akéhokoľvek terénu. Posúvajte svoje hranice s GHOST E-Teru Essential.
Spoľahlivý e-bike s výkonným motorom Bosch Performance Line a batériou Bosch PowerTube s kapacitou 500 Wh vám zaistí bezproblémové zdolanie akéhokoľvek terénu. Posúvajte svoje hranice s GHOST E-Teru Essential.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST E-Teru Essential B500 Grey/Blue - L
Vyladená kombinácia prepracovaného dizajnu, výkonného motora Bosch Performance s 85 Nm krútiaceho momentu, 120 mm zdvihu a 27,5 palcové kolesá vám zaistia bezproblémové zdolanie akéhokoľvek terénu. Počas jazdy môžete meniť režimy asistencie podľa toho, akú veľkú prípomoc práve budete potrebovať. Všetky jazdné údaje ako sú vzdialenosť, rýchlosť, stav nabitia batérie alebo stupeň asistencie sa zobrazujú na dobre čitateľnom displeji. O bezproblémový chod jazdy sa stará radenie Shimano Alivio s 1x9 prevodmi a o perfektný brzdný účinok spoľahlivé Tektro HD-M275. Ghost E-Teru je jednoducho parťák do nepohody, na ktorého sa môžete spoľahnúť.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | šedá |
| Vidlica | SR Suntour XCM32 Boost DS 120 mm |
| Brzdy | Tektro HD-M275 180 mm Disc / Tektro TR180-35 180 mm |
| Pedále | VPE-527 |
| batéria | Bosch Power Tube 500 Wh |
| gripy | MTB Grip |
| Kapacita batérie | 500 |
| Motor | Bosch |
| Náboje | Shimano HB-MT400-B 15x110 mm / Shimano FH-MT400-B 12x148 mm |
| predstavec | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | Ghost 31.6 mm |
| Materiál | Hliník |
| Plášť predný | Schwalbe Smart Sam 2.35 (S 27,5"; M-XL 29") |
| Plášť zadný | Schwalbe Smart Sam 2.35 (S 27,5"; M-XL 29") |
| Dĺžka sedlovky | 400 |
| Dĺžka predstavca | 45 |
| hlavové zloženie | Feimin FP-868P |
| rám | E-TERU AL |
| prehadzovačka | Shimano Alivio RD-M3100 9-S |
| radenie | Shimano Alivio SL-M3100 |
| reťaz | KMC X9 |
| sedlo | Selle Royal VIVO |
| Počet rychlostí | 1x9 |
| Kazeta | Shimano CS-HG-200-9 11-36 |
| Kľuky | Miranda Virage 38T |
| Riadidlá | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm 700/0 (S) 720/20 (M) 740/27 (L) 760/40 (XL) |
| Hmotnosť kg | 25.09 |
| Výška do | 190 |
| Výška od | 178 |
| __year | 2025 |
| Brzdové páky | Tektro HD-M275 |
| Zdvih predný | 120 |
| Pätka rámu | - |
| Ráfik predný | Schürmann Yak Disc 25 |
| Ráfik zadný | Schürmann Yak Disc 25 |
| Šírka riadidiel | 740 |
| Extra | Bosch Performance Line / Bosch Power Tube 500 Wh / Bosch LED Remote |
| displej | Bosch LED Remote |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


