GHOST E-Teru Pro Storm Grey/Chilly White - M



- +2 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Stabilní, spolehlivé a s mega funkcemi - GHOST E-Teru je špičkové horské elektrokolo pro každodenní život i dobrodružství.
Stabilní, spolehlivé a s mega funkcemi - GHOST E-Teru je špičkové horské elektrokolo pro každodenní život i dobrodružství.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST E-Teru Pro Storm Grey/Chilly White - M
Ať už jedete po šotolinových cestách, nebo bojujete na drsných lesních stezkách, tento hardtail vám nabídne maximální pohodlí a bezpečí se sofistikovanou geometrií. V nabídce jsou jak rámy s nízkým nástupem, tak i plně vybavené modely EQ s blatníky, stojanem, světly a nosičem. Nejvyšší modely nabízí funkci ABS anebo řemenový pohon s automatickou převodovkou v zadním náboji. Velikosti S jsou osazeny 27,5“ koly pro větší jistotu a bezpečí jezdců s menší postavou. Díky výkonnému motoru Bosch 5. generace a baterii s kapacitou 800 Wh (modely PRO a ADVANCED) budete mít vždy dostatek energie pro každé stoupání.
Systém Bosch eBike 5. generace přináší několik klíčových vylepšení oproti svému předchůdci:
- Kompaktní a lehký design: Motor Performance CX 5. generace byl přepracován tak, aby byl kompaktnější a přibližně o 100 gramů lehčí než předchozí generace, což přispívá k lepší ovladatelnosti a integraci.
- O 18% vyšší výkon: aktualizovaná pohonná jednotka CX nabízí mnohem větší výkon 100Nm a 750 W
- Vylepšená podpora šlapání: Nový motor nabízí plynulejší a citlivější podporu šlapání, což zlepšuje celkový zážitek z jízdy. Funkce Hill Hold zabraňuje nechtěnému couvání při zastavení ve svahu. Nový asistent rozjezdu do kopce pomáhá získat hybnost v prudkém terénu.
- Tišší provoz: Hlučnost byla snížena až o 50 %, což vede k tišší jízdě ve srovnání s předchozí generací.
- Vylepšená technologie článků a snížená hmotnost: Díky použití pokročilé technologie článků 21700 dosahuje nová baterie PowerPack 800Wh* vyšší hustoty energie a účinnosti. Navzdory vyšší kapacitě je baterie 800 Wh lehčí, váží přibližně 3,9 kg, což je asi o 500 gramů méně než model 750 Wh, čímž se dosahuje hustoty energie kolem 200 Wh/kg.
- Kompaktní rozměry: Baterie 800 Wh je také menší, což umožňuje lepší ovladatelnost díky nižšímu těžišti.
- Pokročilá konektivita: Systém nyní nabízí vylepšenou integraci s aplikací eBike Flow, která umožňuje bezdrátové aktualizace firmwaru, přizpůsobitelné jízdní režimy a vylepšené navigační funkce.
* Pouze modely PRO a ADVANCED. Modely Universal jsou vybaveny 600Wh baterií.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Vidlica | RockShox Psylo Gold RC, Travel: 120mm |
| Brzdy | Magura MT5 203mm |
| Ráfiky | Schürmann Craft Disc 30 32H 29 |
| Pedále | VP VPE-527 |
| batéria | Bosch PowerTube |
| gripy | XLC MTB Grip Set |
| Kapacita batérie | 800 |
| Motor | Bosch |
| nabíjačka | Bosch Standard Charger 4Ah |
| predstavec | GHOST Dia. 31.8 mm, L: 50 mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | GHOST MTB Dia. 34.9 mm, L: 400 mm |
| Materiál | hliník |
| hlavové zloženie | Feimin FP-H856U / Acros Blocklock |
| plášte | Schwalbe Nobby Nic Performance, 65-622 |
| prehadzovačka | Shimano XT RD-M8100 12-S, 12-speed |
| radenie | Shimano SLX SL-M7100 |
| reťaz | Shimano SLX CN-M7100 |
| sedlo | Selle Royal Vivo Ergo |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Špice | Sapim Type GIO 14 Dia. 2.0 mm |
| Kazeta | Shimano SLX CS-M7100-12, MICRO SPLINE, 10-51T |
| Kľuky | Miranda Crius, RF ISIS XLC Logo, 38T |
| Riadidlá | XLC MTB Dia. 31.8 mm, Rise: 15 mm 780mm |
| Výška do | 182 |
| Výška od | 170 |
| __year | 2025 |
| Predný náboj | Shimano HB-TC500-15-B 15x110mm |
| Zadný náboj | Shimano FH-TC500-MS-B 12x148mm |
| Brzdové páky | Magura MT5 HC-páčka, hliník |
| Nosnosť (vrátane bicykla) | 150 |
| Typ motora | Bosch Performance CX, 250W, 85Nm, 25km/h |
| displej | Bosch Kiox 500 + LED Remote |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


