Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Stabilní, spolehlivé a s mega funkcemi - GHOST E-Teru je špičkové horské elektrokolo pro každodenní život i dobrodružství.
Stabilní, spolehlivé a s mega funkcemi - GHOST E-Teru je špičkové horské elektrokolo pro každodenní život i dobrodružství.
Ať už jedete po šotolinových cestách, nebo bojujete na drsných lesních stezkách, tento hardtail vám nabídne maximální pohodlí a bezpečí se sofistikovanou geometrií. V nabídce jsou jak rámy s nízkým nástupem, tak i plně vybavené modely EQ s blatníky, stojanem, světly a nosičem. Nejvyšší modely nabízí funkci ABS anebo řemenový pohon s automatickou převodovkou v zadním náboji. Velikosti S jsou osazeny 27,5“ koly pro větší jistotu a bezpečí jezdců s menší postavou. Díky výkonnému motoru Bosch 5. generace a baterii s kapacitou 800 Wh (modely PRO a ADVANCED) budete mít vždy dostatek energie pro každé stoupání.
Systém Bosch eBike 5. generace přináší několik klíčových vylepšení oproti svému předchůdci:
* Pouze modely PRO a ADVANCED. Modely Universal jsou vybaveny 600Wh baterií.
| Velkosť kolies | 27.5 |
|---|---|
| Farba | Šedá |
| Vidlica | SR Suntour XCM34 Boost DS 100 mm |
| Brzdy | Shimano BR-MT420 203mm |
| Ráfiky | Schürmann Craft Disc 30 32H |
| Pedále | VP VPE-527 |
| batéria | Bosch PowerTube |
| gripy | XLC MTB Grip Set |
| Kapacita batérie | 600 |
| Motor | BOSCH |
| nabíjačka | Bosch Standard Charger 4Ah |
| predstavec | GHOST Dia. 31.8mm, L: 80 mm, adjustable |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | GHOST MTB Dia. 34.9 mm, L: 400 mm |
| Materiál | Hliník |
| hlavové zloženie | Feimin FP-H856U / Acros Blocklock |
| plášte | Schwalbe Johnny Watts 60-584 |
| prehadzovačka | Shimano Cues RD-U6000 10-S, 10-speed |
| radenie | Shimano Cues U6000, rapidfire |
| reťaz | Shimano CN-LG500 |
| sedlo | Selle Royal Essenza Athletic |
| Počet rychlostí | 1x10 |
| Špice | Sapim Type GIO 14 Dia. 2.0 mm |
| Kazeta | Shimano Cues LG300-10 |
| Kľuky | Miranda Crius, RF ISIS XLC Logo, 38T |
| Riadidlá | GHOST JD-MTB502A, Dia. 31.8 mm, 15° backsweep, Rise: 25 mm 720mm |
| __year | 2025 |
| Predný náboj | Shimano HB-TC500-15-B 15x110mm |
| Zadný náboj | Shimano FH-TC500-HM-B 12x148mm |
| Brzdové páky | Shimano M4100, hliník |
| Nosič | GHOST Carrier |
| Nosnosť (vrátane bicykla) | 150 |
| Extra | Lights: Herrmans MR5, 40 Lux / AXA Juno Ebike / GHOST Carrier / Curana Apollo 70, hliník |
| Typ motora | Bosch Performance CX, 250W, 85Nm, 25km/h |
| displej | Bosch Kiox 300 + LED Remote |
| Blatníky | Curana Apollo 70, hliník |
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.
