GHOST Kato Essential 27,5 Smoke Grey Glossy - XS
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Model KATO ponúka osvedčený rám v moderných farbách a veľkostiach, ktoré sa prispôsobia všetkým jazdcom. Geometria rámu zachováva pohodlný posed a zároveň neuberá bicyklu potrebnú obratnosť.
Model KATO ponúka osvedčený rám v moderných farbách a veľkostiach, ktoré sa prispôsobia všetkým jazdcom. Geometria rámu zachováva pohodlný posed a zároveň neuberá bicyklu potrebnú obratnosť.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST Kato Essential 27,5 Smoke Grey Glossy - XS
Rad GHOST KATO predstavuje všestranné, spoľahlivé a výkonné hardtaily pre rôzne úrovne jazdcov — od začiatočníkov až po skúsenejších cyklistov, ktorí hľadajú jednoduché a ľahké riešenie pre trail, XC alebo každodenné použitie. Kolekcia pre rok 2026 obsahuje 5 úrovní osadenia, a navyše vždy v dvoch farebných variantoch:
KATO PRO – najvyšší model: ideálne osadenie ponúkajúce perfektný pomer ceny a výkonu. O pohon s 1x12 rýchlosťami sa stará kompletná sada Shimano Deore. Bezpečnosť a komfort dodávajú brzdy Shimano Deore a vzduchová vidlica RockShox Judy
KATO UNIVERSAL - model s celkovo pokročilejšou výbavou, s 2x9 rýchlosťami a pohonom Shimano CUES. Vzduchová vidlica RockShox Judy s nižšou hmotnosťou a presným a citlivým chodom.
KATO ESSENTIAL - 3x8 pohon s prehadzovačkou Shimano Acera, brzdami Tektro a pružinovou vidlicou SR Suntour so 100 mm zdvihom
KATO - základné osadenie s 3x7 pohonom Shimano Tourney, brzdami Tektro a pružinovou vidlicou SR Suntour so 100 mm zdvihom
KATO EQ – Mestská verzia vybavená blatníkmi, nosičom a svetlami poháňanými dynamom. Pohon SHIMANO Tourney s 3x7 rýchlosťami – ideálne pre lacné, mestské dochádzanie.
Každý model je navrhnutý s ohľadom na dlhú životnosť komponentov a maximálnu kontrolu jazdca nad bicyklom. Kolekcia tiež obsahuje verzie na 27,5” kolesách pre menších jazdcov, ktorým 29” priemer kolies nevyhovuje. Vďaka premyslenej geometrii, moderným komponentom a dizajnu sa bicykle KATO ľahko prispôsobia štýlu jazdy a požiadavkám jazdca.
- Interné vedenie kabeláže: čistejší vzhľad, ochrana káblov
- Maximálna nosnosť rámu cca 120 kg
- Možnosť montáže blatníkov, stojana a ďalších doplnkov.
- Dostupnosť v mnohých veľkostiach:
29” (XS, S, M, L, XL) pre jazdcov od 155cm – 200 cm
27,5” (XS, S, M) pre výšky postáv od 145cm – 175 cm
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 27.5 |
|---|---|
| Farba | šedá |
| Vidlica | SR Suntour SF19-XCM32-Boost DS 15AH2-110 100 mm |
| Brzdy | Tektro HD-M280, 2 pistons, 180 mm |
| Ráfiky | XLC WR-M17 Disc 25/584 32H 6,5 mm Valve |
| Pedále | XLC Flat Pedal PD-M29 w/ Reflector + integrated Pins |
| gripy | XLC GR-S60 Sport Grip |
| predstavec | XLC ST-M34, Dia. 31.8 mm, L: 50 mm, +/-7°, A-Head |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | XLC SP-R30, Dia. 31.6 mm, L: 350 mm |
| Materiál | Hliník |
| presmykač | Shimano Tourney FD-TY700-TS6 3x7/8s, Top Swing |
| hlavové zloženie | Glory Wheel Strummer Headset, 1SI110 ZS44/ZS44, Semi-Integrated |
| rám | aluminium, QR 100/135 |
| plášte | XLC VT-M20 Summit, 57-584 |
| prehadzovačka | Shimano Acera RD-M360-SGS 7/8s, Double Servo, 24-speed |
| radenie | Shimano SL-M315-L 3x8s, Rapidfire+, Trigger shifter |
| reťaz | KMC Z51 8s |
| sedlo | XLC SA-S10 143 mm Sport |
| Počet rychlostí | 3x8 |
| Špice | DT Swiss FACTORY 2.0 |
| Kazeta | Shimano Tourney TX CS-HG200-8, HG, 12-32T |
| Kľuky | Shimano Tourney FC-TY301, 42-34-24T |
| Riadidlá | XLC HB-C32, Dia. 31.8 mm, Rise: 25 mm, backsweep 15° 740mm |
| Výška do | 160 |
| Výška od | 145 |
| __year | 2026 |
| Predný náboj | XLC HF-M15 Boost 15x110 mm, 32H, Centerlock |
| Zadný náboj | XLC HR-T20 QR 135 mm, 32H, Centerlock, HG |
| Brzdové páky | Tektro HD-M280-BL |
| Zdvih predný | 100 |
| Os stredová | Thun PASO-ML 68-73, BSA, BSA 73 |
| __availability_date | 2026-06-08 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


