GHOST Kato Universal 27.5 Black/Bright Blue Gloss - S
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Kato Universal je športový hardtail postavený na hliníkovom ráme s modernou geometriou a 27,5 palcovými kolesami. Spoľahnúť sa môžete na komponenty SHIMANO s 3x9 prevodmi, hydraulické brzdy TEKTRO, odpruženú vidlicu Rock Shox Judy TK a české plášte M
Kato Universal je športový hardtail postavený na hliníkovom ráme s modernou geometriou a 27,5 palcovými kolesami. Spoľahnúť sa môžete na komponenty SHIMANO s 3x9 prevodmi, hydraulické brzdy TEKTRO, odpruženú vidlicu Rock Shox Judy TK a české plášte M
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST Kato Universal 27.5 Black/Bright Blue Gloss - S
Model GHOST Kato Universal je rýchly, všestranný hardtail so športovou geometriou, ktorý sa hodí na cyklotrasy, ale zvládne aj náročné stúpanie v teréne. Ľahký hliníkový rám je osadený odpruženou vidlicou Rock Shox Judy TK so zdvihom 100 mm, spoľahlivými hydraulickými brzdami TEKTRO, komponentmi SHIMANO s 3x9 prevodmi, kabelážou vedenou vnútrom rámu a českými plášťami MITAS. Rám je pripravený na uchytenie blatníkov, nosiča alebo stojana. Vyberať môžete z niekoľkých farebných variantov a konfigurácií.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 27.5 |
|---|---|
| Farba | Černá |
| Vidlica | Rock Shox Judy TK R 100 mm |
| Brzdy | Tektro HD-M275 180 mm Disc / Tektro TR180-35 |
| Stredové zloženie | BB-Thun |
| Ráfiky | Rodi Excalibur XC 19 / Rodi Excalibur XC 19 |
| Pedále | FPD NW-91K |
| gripy | MTB Grip |
| Náboje | Shimano HB-TX505 QR 100 mm / Shimano FH-TX505 QR 135 mm |
| predstavec | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | GHOST SP DC1 31.6 mm |
| Materiál | Hliník |
| Plášť predný | Mitas Ocelot 27x2.35 |
| Plášť zadný | Mitas Ocelot 27x2.35 |
| presmykač | Shimano Altus FD-M370 |
| hlavové zloženie | 14106 |
| rám | KATO AL |
| prehadzovačka | Shimano Alivio RD-M3100 9-S |
| radenie | Shimano Alivio SL-M3100 |
| reťaz | KMC X9 |
| sedlo | Selle Italia X-Base |
| Počet rychlostí | 3x9 |
| Kazeta | Shimano CS-HG-200-9 11-36 |
| Kľuky | Shimano FC-MT101 44-32-22 |
| Riadidlá | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm 0/700 mm (XS) 0/720 mm (S) 0/740 mm (M-L) 0/760 (XL) |
| Hmotnosť kg | 14.7 |
| Výška do | 170 |
| Výška od | 155 |
| __year | 2025 |
| Brzdové páky | Tektro HD-M275 |
| Zdvih predný | 100 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


