GHOST Lector FS Advanced – XS



- +3 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Na sklade - 3 až 7 dní
4 149,00 € / KSs DPH
3 373,17 € bez DPH
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Vidlica | RockShox SID Select 3P, Travel: 100mm |
| Brzdy | Sram Level Bronze Stealth 2P 180mm |
| gripy | ESI Race |
| predstavec | GHOST MTB 31,8mm / 45mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | Limotec Alpha 1, 34.9mm |
| Materiál | Karbon |
| hlavové zloženie | Acros Blocklock 135° |
| plášte | Maxxis Forekaster 3C MaxxTerra Exo, 62-622 |
| prehadzovačka | Sram GX Eagle Transmission 12-S |
| radenie | Sram GX Eagle AXS |
| reťaz | Sram T- Type GX Eagle |
| sedlo | Prologo Scratch M5 PAS |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | Sram CS XS 1275 T-Type 10-52T |
| Kľuky | Sram GX Eagle Transmission 32T |
| Riadidlá | GHOST MTB Race 31,8mm 700mm |
| Tlmič | RockShox SIDLuxe Select 2P |
| Vypletené kolesá | GHOST MTB Carbon Wheelset 26mm Front 15x110 mm, Rear 12x148 mm |
| __year | 2025 |
| Brzdové páky | Sram Level Bronze |
| Nosnosť (vrátane bicykla) | 120 |
| Os stredová | Sram Pressfit DUB, Press Fit 92 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

