GHOST Lector FS World Cup 30th - XS
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
GHOST Lector FS World Cup 30th je ideálnou voľbou pre pretekárov a nadšencov do cross-country, ktorí hľadajú našliapaný celoodpružený stroj s najmodernejšími technológiami a komponentmi na dosiahnutie najlepších výsledkov na závodných tratiach.
GHOST Lector FS World Cup 30th je ideálnou voľbou pre pretekárov a nadšencov do cross-country, ktorí hľadajú našliapaný celoodpružený stroj s najmodernejšími technológiami a komponentmi na dosiahnutie najlepších výsledkov na závodných tratiach.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST Lector FS World Cup 30th - XS
GHOST Lector FS je celoodpružená mašina s najnabitejším osadením pre XC výzvy a maratónske použitie. Detailne spracovaný závodný celokarbónový rám s geometriou SUPERFIT® zaisťuje ideálnu posed každému jazdcovi. Jeho špecifická závodná geometria je navrhnutá pre precízne ovládanie a maximálnu agilitu na technicky náročných trailoch. Dlhoročný vývoj v spolupráci s továrenským XC závodným tímom priniesol systém odpruženia Traction Link®, ktorý vyniká svojou citlivosťou a minimalizáciou strát pri zábere do pedálov. Os zadného náboja sa pri aktivácii zadného tlmiča pohybuje po kolmici voči terénu (nie po kružnici) a efektívne tak prekonáva koberec z koreňov či balvanov. Zamilujete si vychytávky ako zamykanie oboch tlmičov z riadidiel, vnútorné vedenie kabeláže a plne integrovanú bezdrôtovú teleskopickú sedlovku Rock Shox Reverb AXS.
Za maximálnym výkonom mieri aj odpruženie, vpredu RockShox SID SL Ultimate a vzadu RockShox SID Luxe Ultimate so zdvihmi, ktoré sa pohybujú od 110 mm (veľkosť XS-M) do 120 mm (veľkosti L/XL). Model je vybavený špičkovým SRAM XX1 Eagle AXS bezdrôtovým elektronickým radením, 29" kolesami DT Swiss XRC 1501 Spline One s obutím Maxxis Ikon 3C MaxxSpeed Exo 2.35, ktoré kombinujú nízky valivý odpor a vynikajúcu trakciu. Hydraulické kotúčové brzdy SRAM Level Ultimate poskytujú spoľahlivý brzdný výkon za všetkých podmienok.
- Závodný celokarbónový rám s nízkym ťažiskom a modernou geometriou SUPERFIT®
- Supercitlivé odpruženie Traction Link® (Virtual Pivot)
- bezdrôtová teleskopická sedlovka Rock Shox Reverb AXS
- Zamykanie oboch tlmičov z riadidiel
- Jednodielna zadná stavba s maximálnou tuhosťou
- Dve jednodielne karbónové vahadlá
- Vnútorné vedenie kabeláže s veľkým servisným vstupom
- Ukotvenie strmeňa zadnej brzdy na pevnú os prenáša menej síl a vibrácií na zadnú stavbu
- Boostové osi
- Ložiská SKF MTRX s dlhou životnosťou
- Block Stop hlavové zloženie
- Príprava pre dva košíky na fľaše
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Vidlica | Rock Shox SID Ultimate 3P 110 mm (XS-S) 120 mm (M-XL) |
| Brzdy | SRAM Level Ultimate 180 mm Kotouče: SRAM Centerline 180 mm |
| Stredové zloženie | SRAM PF DUB |
| gripy | SRAM Twistlock |
| predstavec | Truvativ Atmos 6K 31.8 mm |
| Rok | 2024 |
| sedlovka | Rock Shox Reverb AXS 34.9 mm 100 (XS/S) 125 (M/L) 150 (XL) |
| Materiál | Karbon |
| Plášť predný | Maxxis Ikon 3C MaxxSpeed Exo 2.35 |
| Plášť zadný | Maxxis Ikon 3C MaxxSpeed Exo 2.35 |
| rám | Lector FS LC |
| prehadzovačka | SRAM XX Eagle Transmission 12-S |
| radenie | SRAM AXS Pod Controller |
| reťaz | SRAM XX T-Type |
| sedlo | Prologo Scratch M5 PAS |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | SRAM CS XS 1299 T-Type 10-52 |
| Kľuky | SRAM XX SL Eagle Transmission 32T |
| Riadidlá | Truvativ Atmos Carbon Flat Bar 31.8 mm 760/0 mm |
| Tlmič | Rock Shox SIDLuxe Ultimate 3P 100 mm (XS-S) 120 mm (M-XL) |
| Vypletené kolesá | DT Swiss XRC 1501 Spline One 30 mm 15x110 mm / DT Swiss XRC 1501 Spline One 30 mm 12x148 mm |
| Výška do | 166 |
| Výška od | 156 |
| __year | 2024 |
| Brzdové páky | SRAM Level Ultimate |
| Zdvih predný | 110 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


