GHOST Lector World Cup 30th - M



- +7 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Nový hardtail Lector od Ghost zaručuje ultimátny XC výkon. Jeho elegantný dizajn, agilita a prémiové komponenty nastavujú nový štandard vo výkone aj konštrukcii. Je pripravený na prekonávanie závodných tratí a posúvanie limitov až za hranice možností
Nový hardtail Lector od Ghost zaručuje ultimátny XC výkon. Jeho elegantný dizajn, agilita a prémiové komponenty nastavujú nový štandard vo výkone aj konštrukcii. Je pripravený na prekonávanie závodných tratí a posúvanie limitov až za hranice možností
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST Lector World Cup 30th - M
Každý detail nového hardtailu Lector od Ghost je optimalizovaný pre maximálny výkon. Novo vyvinutý celokarbónový rám vyrobený z ľahkého alebo ultraľahkého karbónu (model WC a PRO) nie je len oslnivý vzhľadom, ale ponúka aj ideálne vyvážený pomer medzi váhou a tuhosťou. Jeho špecifická závodná geometria je navrhnutá pre presné ovládanie a maximálnu agilitu na technicky náročných trailoch. Nový Lector vyvíjal Ghost v úzkej spolupráci s pretekárkami z Ghost Factory Racing Teamu, ktoré zvíťazili napríklad na marcovom Tour de France horskej cyklistiky Cape Epic, kde počas ôsmich etáp získali osem víťazstiev. Vďaka nim je nový bike od Ghostu technicky optimalizovaný tak, aby zvládal naplniť aj tie najnáročnejšie požiadavky závodných XC jazdcov. Za maximálnym výkonom mieri aj zdvih, ktorý sa pohybuje od 110 mm (veľkosť XS-M) do 120 mm (veľkosti L/XL). Nový Lector má dlhší reach, kolmejší uhol sedlovej trubky (75.7 °) a sedlovku bez off-setu. Reach je teraz impozantných 510 milimetrov vo veľkosti L. To v kombinácii s uhlom hlavovky 68° a dĺžkou reťazových vzpier 430 milimetrov vedie k rázvoru kolies 1221 milimetrov. Ghost predstavuje dva rôzne dizajny rámu, ktoré sa líšia hlavne váhou a cenou: Verzia Ultralight Carbon (UC) váži vo veľkosti S 885 gramov a verzia Light Carbon (LC) váži 930 gramov. Hmotnosti sú vrátane laku. Nový rám tiež sľubuje 11 % nárast tuhosti hlavovej trubky a 5 % tuhší stred. Ten je tiež položený o 5 mm vyššie ako pri predchádzajúcej generácii. Modelová rada Ghost Lector Hardtaily Lector sú navrhnuté tak, aby splnili najnáročnejšie požiadavky sveta XC závodov a nastavovali nový štandard vo výkone a inovacii. Dostupné sú v prevedení: Lector World Cup 30, Lector Pro, Lector Advanced a Lector Universal. Lector World Cup 30 je najlepšou voľbou pre ambicióznych pretekárov. Je vybavený najnovšími technickými inovaciami, ako sú komponenty Sram XX Eagle Transmission, ultraľahký karbónový rám, vidlica Rock Shox SID Ultimate, teleskopická sedlovka alebo minimalistické vodítko reťaze. Vďaka tomu ponúka bezkonkurenčný výkon na najvyššom možnom leveli. Presnosť v detailoch sa prejavuje aj v dizajnovom riešení kokpitu One-Piece Cockpit s integrovanou kabelážou, ktoré ponúka nielen esteticky príjemný vzhľad, ale aj znížený odpor vzduchu, čo ešte viac posilňuje hladkú jazdu. Pre náročných jazdcov, ktorí odmietajú kompromisy, je ideálnou voľbou model Lector Pro s vidlicou Fox Float 34 a výberom špičkových komponentov, ktoré nastavujú nový štandard výkonu a spoľahlivosť. Lector Advanced, vybavený vidlicou Rock Shox SID, je perfektný bike pre všetkých, ktorí hľadajú cenovo dostupnejšie, predsa výkonné MTB. Pre všetkých nadšencov, ktorí si užívajú objavovanie neprebádaných tras, je jasnou voľbou Lector Universal, ktorý je s vidlicou od Rock Shox pripravený na každú výzvu.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Vidlica | Rock Shox SID Ultimate 3P 110 mm (XS-M) 120 mm (L-XL) |
| Brzdy | SRAM Level Ultimate 180 mm Kotouče: SRAM HS2 180 mm |
| Stredové zloženie | SRAM PF DUB |
| gripy | ESI Grip Racer´s Edge |
| predstavec | FSA KFX SIC Integrated Handlebar |
| Rok | 2024 |
| sedlovka | Rock Shox Reverb AXS 31.6 mm 100 (XS) 125 (S/M/L) 150 (XL) |
| Materiál | Karbon |
| Plášť predný | Maxxis Aspen Exo 2.4 |
| Plášť zadný | Maxxis Aspen Exo 2.4 |
| rám | Lector UC |
| prehadzovačka | SRAM XX Eagle Transmission 12-S |
| radenie | SRAM AXS Pod Controller |
| reťaz | SRAM XX T-Type |
| sedlo | Prologo Scratch M5 PAS |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | SRAM CS XS 1299 T-Type 10-52 |
| Kľuky | SRAM XX SL Eagle Transmission 32T |
| Riadidlá | FSA KFX SIC Integrated Handlebar 31.8 mm 780/ 5 mm |
| Vypletené kolesá | DT Swiss XRC 1501 Spline One 30 mm 15x110 mm / DT Swiss XRC 1501 Spline One 30 mm 12x148 mm |
| Výška do | 182 |
| Výška od | 170 |
| __year | 2024 |
| Brzdové páky | SRAM Level Ultimate |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


