GHOST Nirvana Essential 29 Green/Grey - M



- +3 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
GHOST Nirvana Essential na vidlici SR Suntour Raidon a ľahkom hliníkovom ráme s radením SHIMANO XT RD a 1x12 rýchlosťami je perfektnou vstupnou bránou a zároveň spoľahlivým sprievodcom po svete mountain bikingu.
GHOST Nirvana Essential na vidlici SR Suntour Raidon a ľahkom hliníkovom ráme s radením SHIMANO XT RD a 1x12 rýchlosťami je perfektnou vstupnou bránou a zároveň spoľahlivým sprievodcom po svete mountain bikingu.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST Nirvana Essential 29 Green/Grey - M
GHOST Nirvana je nový model horského bicykla s množstvom unikátnych vychytávok. Nirvana na prvý pohľad upúta pozornosť minimalistickým hliníkovým rámom. Jazdca však najviac dostane dokonalá geometria pod názvom SuperFit®. Geometria rámu sa pri vývoji ladí podľa starostlivo vytvoreného algoritmu, založeného na desiatkach tisíc biometrických dát rôzne vysokých jazdcov. Ďalším krokom je optimalizácia dĺžky kľuk, predstavcov a šírky riadidiel. Celý koncept ideálnej geometrie je doplnený o vzduchovú vidlicu so 120 mm pre veľkosti S-XL a 100 mm zdvihu pri veľkosti XS. Rovnako ako 27,5“ kolesá pre veľkosti XS-S a 29“ pre vyšších jazdcov (M-XL). Nech už je výška postavy jazdca akákoľvek, tento bicykel sadne ako rukavica šitá na mieru. Všetky 3 perfektne osadené modely Base/Essential/Universal majú veľa detailov, ktoré oceníte pri jazde v teréne, na traile ale aj v meste. NIRVANA je perfektnou vstupnou bránou a zároveň spoľahlivým sprievodcom po svete mountain bikingu.
· SUPERFIT® športová geometria
· Integrovaná ochrana rámu
· Boost náboje, tuhé a pevné výplety
· Pevné osi dodávajú vidlici aj zadnej stavbe extra tuhosť pri zaťažení
· Vzduchová vidlica
· Krátka zadná stavba
· Dokonale skrytá, avšak ľahko prístupná kabeláž, ktorá vedie pod ochranným krytom dolnej rámovej rúrky a reťazovej vzpery
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | zelená |
| Vidlica | SR Suntour Raidon 32 LOR DS 120mm |
| Brzdy | Tektro HD-M275 180 mm Disc / Tektro TR180-35 |
| Stredové zloženie | BSA |
| Ráfiky | Schürmann Yak Disc 25 / Schürmann Yak Disc 25 |
| gripy | Production Privee CR35 |
| Náboje | Shimano HB-MT400-B 15x110 mm / Shimano FH-MT410-B 12x148 mm |
| predstavec | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | GND 51 34.9 mm |
| Materiál | Hliník |
| Plášť predný | WTB Ranger 2.3 Comp |
| Plášť zadný | WTB Ranger 2.3 Comp |
| hlavové zloženie | Strummer semi-integrated |
| rám | NIRVANA AL |
| prehadzovačka | Shimano XT RD-M8100 12-S |
| radenie | Shimano Deore SL-M6100 |
| reťaz | Shimano Deore CN-M6100 |
| sedlo | Selle Italia adjustable |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100 10-51 |
| Kľuky | Shimano FC-MT511 32T |
| Riadidlá | Ground Fiftyone Race Dia. 31.8 mm 0/700 mm (XS/S) 20/720 mm (M) 27/740 mm (L) 40/760 mm (XL) |
| Hmotnosť kg | 14.26 |
| Výška do | 180 |
| Výška od | 172 |
| __year | 2025 |
| Brzdové páky | Tektro HD-M275 |
| Zdvih predný | 120 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


