GHOST Path Asket Pro – L



- +2 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Na sklade - 3 až 7 dní
5 119,00 € / KSs DPH
4 161,79 € bez DPH
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | zelená |
| Vidlica | GHOST Carbon |
| Brzdy | Sram Rival Etap AXS 160mm |
| Ráfiky | DT Swiss G540 24 mm |
| batéria | Fazua Energy |
| gripy | Fizik Tempo Bondcrush |
| Kapacita batérie | 480 |
| Motor | Fazua |
| nabíjačka | Fazua 3A |
| predstavec | GHOST MTB Dia. 31.8mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | RockShox Reverb AXS, 31.6mm, 125mm |
| Materiál | Karbon |
| hlavové zloženie | Acros AZX-203 |
| plášte | Continental terra Trail, 45-622 |
| prehadzovačka | Sram GX Eagle Transmission 12-S, 12-speed |
| radenie | Sram Rival ETAP AXS |
| reťaz | Sram T- Type GX Eagle |
| sedlo | Selle Royal SRX |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Špice | DT Swiss FACTORY 2.0 |
| Kazeta | Sram XS 1270 Transmission 10-52T |
| Kľuky | Rotor 42T |
| Riadidlá | GHOST Gravel Bar 480mm |
| __year | 2025 |
| Predný náboj | DT Swiss 350 Classic 12x100 mm |
| Zadný náboj | DT Swiss 350 Classic 12x148mm |
| Brzdové páky | Sram Rival eTAP AXS |
| Nosnosť (vrátane bicykla) | 120 |
| Typ motora | Fazua Ride60, 250W, 60Nm, 25km/h |
| displej | Fazua LED Hub Digital 1260mm |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

