GHOST Riot Youth Pro Mossy Olive/Deep Coffee Matt - XS
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Celoodpružený GHOST Riot YOUTH Pro prinesie mladému jazdcovi kopec zábavy a vďaka vhodne zvoleným, kvalitným komponentom tiež dodá istotu a bezpečnosť.
Celoodpružený GHOST Riot YOUTH Pro prinesie mladému jazdcovi kopec zábavy a vďaka vhodne zvoleným, kvalitným komponentom tiež dodá istotu a bezpečnosť.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST Riot Youth Pro Mossy Olive/Deep Coffee Matt - XS
Ghost Riot Youth Pro prináša plnohodnotný trailový výkon mladým jazdcom s výškou postavy od 149 cm – do 167 cm, ktorí chcú posunúť svoje hranice. Ľahký hliníkový rám, kolesá s priemerom 27,5" a 130 mm zdvihu vpredu aj vzadu (vidlica RockShox Recon Silver a tlmič RockShox Deluxe Select) zaisťujú istotu, pohodlie a zábavu v každom teréne.
Presné 12-rýchlostné radenie SRAM Eagle 70 T-Type ponúka široký rozsah prevodov na stúpanie aj zjazdy, zatiaľ čo výkonné štvorpiestikové brzdy Shimano Deore s kotúčmi 180 mm dávajú istotu pri brzdení aj v náročných zjazdoch. Nechýba teleskopická sedlovka so 125 mm zdvihom, ktorá umožňuje ľahko meniť posed podľa terénu, a plášte XLC VT-M20 Summit pre maximálnu priľnavosť.
Moderný kokpit s 31,8 mm riadidlami, ploché pedále a atraktívne farebné prevedenie Mossy Olive / Deep Coffee dotvárajú charakter bicykla, ktorý je pripravený na tvrdé zaobchádzanie aj zábavnú trailovú jazdu. Vďaka maximálnej nosnosti 120 kg zvládne Riot Youth Pro aj ťažších jazdcov a ponúka ideálnu kombináciu odolnosti, štýlu a výkonu.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 27.5 |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Vidlica | RockShox Recon Silver RL 130 mm, Solo Air, Crown Adjust., Offset: 46 mm |
| Brzdy | Shimano Deore BR-MT420, 4 pistons, 180 mm |
| Ráfiky | XLC WR-M17 Disc 25/584 32H 6,5 mm Valve |
| Pedále | XLC Flat Pedal PD-M29 w/ Reflector + integrated Pins |
| gripy | XLC GR-S60 Sport Grip |
| predstavec | XLC ST-M34, Dia. 31.8 mm, L: 50 mm, +/-7°, A-Head |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | XLC Dropper SP-T21, Dia. 31.6 mm, Travel: 125 mm, L: 405 mm |
| Materiál | Hliník |
| hlavové zloženie | Glory Wheel Strummer Headset, 1SI11015Z ZS44/ZS56, Semi-Integrated |
| rám | aluminium, Boost 110/148, Travel: 130mm |
| plášte | XLC VT-M20 Summit, 57-584 |
| prehadzovačka | Sram Eagle 70 T-Type 12s, 12-speed |
| radenie | Sram Eagle 70 T-Type Single Click Trigger, Trigger shifter |
| reťaz | Sram Eagle 70 T-Type 12s |
| sedlo | XLC SA-S10 143 mm Sport |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Špice | DT Swiss FACTORY 2.0 |
| Kazeta | Sram XS-1270 Eagle T-Type, HG, 10-52T |
| Kľuky | Sram FC Eagle 70 DUB T-Type Crankset w/ Guard, DM, 32T |
| Riadidlá | XLC HB-M30, Dia. 31.8 mm, backsweep 9° 760mm |
| Tlmič | RockShox Deluxe Select 210x50mm |
| Výška do | 167 |
| Výška od | 149 |
| __year | 2026 |
| Predný náboj | XLC HF-M15 Boost 15x110 mm, 32H, 6 bolt Disc |
| Zadný náboj | XLC HR-M15 Boost 12x148 mm, 32H, 6 bolt Disc, HG |
| Brzdové páky | Shimano M4100 Shift-Brake-Lever |
| Zdvih predný | 130 |
| Zdvih zadný | 130 |
| Os stredová | Sram DUB BSA 73 MTB WIDE, BSA 73 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


