HORSKÝ BICYKEL CAPRIOLO EXID AL 27.5"X19" ZELENO-ČIERNY, 2022
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
HORSKÝ BICYKEL CAPRIOLO EXID AL 27.5"X19" ZELENO-ČIERNY, 2022
Na sklade - 3 až 7 dní
399,00 € / KSs DPH
324,39 € bez DPH
HORSKÝ BICYKEL CAPRIOLO EXID AL 27.5"X19" ZELENO-ČIERNY, 2022
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte HORSKÝ BICYKEL CAPRIOLO EXID AL 27.5"X19" ZELENO-ČIERNY, 2022
Moderný horský bicykel s pevným rámom z hliníkovej zliatiny ALLOY 6061 a odpruženou vidlicou ZOOM CH-389 s veľkosťou kolies 27,5” je skvelou voľbou pre rekreačných aj náročnejších jazdcov. S radením SHIMANO s 21 rýchlosťami (FD-TY300 a RD-TY300) a brzdovým systémom PROMAX s kotúčovými brzdami ponúka spoľahlivý výkon v rôznych terénoch. Dvojstenné ráfiky KRYPTON X a plášte MITAS CHEETAH zabezpečujú výbornú priľnavosť a odolnosť. Bicykel má športové sedlo DDK, pohodlné pedále FP-818 a váži len 14,9 kg, čo z neho robí výborného spoločníka na každodenné výjazdy aj výlety do prírody.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 27.5" |
|---|---|
| Veľkosť rámu | 16" |
| Vidlica | ZOOM 27.5" CH-389 MLO-BK |
| Prehadzovačka predná | SHIMANO FD-TY300 |
| Prehadzovačka zadná | SHIMANO RD-TY300 |
| Hmotnosť | 14,9 kg |
| Stredové zloženie | THUN 119 MM |
| Brzda | PROMAX ALLOY DISC-BRAKE |
| Ráfiky | KRYPTON X, 27.5X15 36H, ALLOY DW |
| Pedále | FP-818 PEDAL, PP BODY |
| Výška postavy | 170 - 180 cm |
| hlavové zloženie | FP-H863, 9 PCS |
| nosnosť | 110 kg |
| rám | ALLOY 6061 |
| plášte | MITAS CHEETAH R15 |
| radenie | SHIMANO ST-EF500 |
| reťaz | KMC Z-7, 7 SPEED |
| sedlo | DDK 2373A |
| Prevodov | 21 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

