HORSKÝ BICYKEL CAPRIOLO LC 9.X MTB 29"/21HT BIELY, VEĽ. 16, 2025
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
HORSKÝ BICYKEL CAPRIOLO LC 9.X MTB 29"/21HT BIELY, VEĽ. 16, 2025
Na sklade - 3 až 7 dní
335,00 € / KSs DPH
272,36 € bez DPH
HORSKÝ BICYKEL CAPRIOLO LC 9.X MTB 29"/21HT BIELY, VEĽ. 16, 2025
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte HORSKÝ BICYKEL CAPRIOLO LC 9.X MTB 29"/21HT BIELY, VEĽ. 16, 2025
Technická špecifikácia
| Komponent | Špecifikácia |
|---|---|
| Materiál rámu | Hliník ALLOY 6061 |
| Veľkosť rámu | 16" (29") |
| Veľkosť kolies | 29" |
| Výška jazdca | 160-170 cm |
| Vnútorná dĺžka stehna | 75-80 cm |
| Vidlica | GD-935SDS 29" odpružená |
| Prevodníky | 42/34/24T oceľové |
| Kazeta | SHIMANO MF-TZ500, 7 rýchlostí |
| Radiace páčky | SHIMANO SL-RS-35 (3x7) |
| Prešmykovač | SHIMANO FD-TY700 |
| Prehadzovačka | SHIMANO RD-TY300 |
| Brzdy | LOGAN kotúčové, lanové ovládanie |
| Ráfiky | KRYPTON X 28x1.5" dvojstenné |
| Pneumatiky | RUBENA CHEETA 29" x 2.10" |
| Sedlo | SELLE ROYAL 6553 MACH PU |
| Farba | Biela |
{ "row_1_heading": "Spoľahlivý horský bicykel pre každý terén", "row_1_text": "Robustný 29" horský bicykel postavený na pevnom hliníkovom ráme ALLOY 6061 kombinuje odolnosť s komfortom jazdy. Odpružená predná vidlica GD-935SDS zmierňuje nárazy z nerovného terénu. Kompletný SHIMANO radiaci systém s 21 prevodmi zabezpečuje plynulé radenie v každej situácii. Ideálna voľba pre jazdcov hľadajúcich kvalitný bicykel na rekreačnú jazdu aj náročnejšie trasy.", "row_2_heading": "Kvalitné komponenty pre dlhú životnosť", "row_2_text": "Hliníkový rám ALLOY 6061 odolá každodennej záťaži a zároveň udržuje nízku hmotnosť celého bicykla. Dvojstenné ráfiky KRYPTON X s 36 drôtmi poskytujú potrebnú pevnosť pre horskú jazdu. Kotúčové brzdy LOGAN s lanovým ovládaním zaručujú spoľahlivé brzdenie za každého počasia. Pneumatiky RUBENA CHEETA s profilom 2.10" ponúkajú výbornú priľnavosť na rôznych povrchoch.", "row_3_heading": "Presné radenie pre každú výzvu", "row_3_text": "Trojprevodníkové kľuky s rozložením 42/34/24T pokrývajú široké spektrum prevodových pomerov od strmých stúpaní po rýchle zjazdy. SHIMANO komponenty vrátane prešmykovača FD-TY700 a prehadzovačky RD-TY300 zabezpečujú presné a spoľahlivé radenie. Radiace páčky SL-RS-35 umožňujú intuitívne ovládanie všetkých 21 prevodov. Bicykel je pripravený zvládnuť lesné chodníky, horské trate aj mestské cesty s rovnakou istotou." }
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál rámu | Oceľ |
| Veľkosť | 16 |
| Výška | 160-170 cm |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 75-80 cm |
| Výrobca | Capriolo |
| Radiaci systém | Shimano |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

