HORSKÝ BICYKEL CAPRIOLO MTB OXYGEN 29"/21HT neon green black
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
HORSKÝ BICYKEL CAPRIOLO MTB OXYGEN 29"/21HT neon green black
Na sklade - 3 až 7 dní
325,00 € / KSs DPH
264,23 € bez DPH
HORSKÝ BICYKEL CAPRIOLO MTB OXYGEN 29"/21HT neon green black
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte HORSKÝ BICYKEL CAPRIOLO MTB OXYGEN 29"/21HT neon green black
Horský bicykel s oceľovým rámom je robustná a odolná voľba pre jazdcov, ktorí hľadajú stabilitu a dlhú životnosť aj v náročnejšom teréne. Odpružená vidlica zvyšuje komfort pri jazde po nerovnostiach, zatiaľ čo 21-rýchlostný pohon Shimano zabezpečuje plynulé radenie v rôznych podmienkach. Kotúčové brzdy poskytujú spoľahlivý brzdný výkon za každého počasia. Vďaka 29-palcovým kolesám bicykel ponúka lepšiu priechodnosť terénom a vyššiu stabilitu. . Komponent . Špecifikácia . Rám . HITEN STEEL FRAME (oceľ) . Materiál rámu . Oceľ . Vidlica . GD-935SDS 29" odpružená vidlica . Hlavové zloženie . FP-H863, 9 PCS . Stredové zloženie . THUN 122.5MM . Kľuky . TCSH4-CFRY, 42/34/24T, oceľ . Predný prehadzovač . SHIMANO FD-TY300 . Zadný prehadzovač . SHIMANO RD-TY300 . Radiace páčky . SHIMANO ST-EF41 . Počet rýchlostí . 21 . Reťaz . KMC Z-7, 7-rýchlostná . Brzdy . LOGAN ALLOY kotúčové brzdy . Náboje . GL-B10F-QS ALLOY, GL-B10R-QS ALLOY . Ráfiky . KRYPTON X, 28X1.5 36H, ALLOY DW . Veľkosť kolies . 29" . Plášte . MITAS OCELOT V85 (54-622) . Sedlo . QFAMS, QF-3200 . Pedále . FP-818 PEDAL, PP BODY . Hmotnosť . 19.5 kg
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Materiál rámu | Oceľ |
| Veľkosť | 19" |
| Výška | 178-185 cm |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 84-87 cm |
| Výrobca | Capriolo |
| Radiaci systém | Shimano |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

