Kábel elektrický EW-SD300 Di2 350mm
Zľava
17 %
17 %
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Zľava
17 %
17 %
Elektrický kábel pre Steps a Shimano Di2. Spája komponenty s výstupom pre EW-SD300. Tenký kábel pre optimálnu integráciu. Typ: UNI, Celková váha balenia: 31g, 350mm, čierne, Di2 <a title="Návod"...
Na sklade
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
32,95 € / KS
27,35 € / KSs DPH
22,24 € bez DPH
Elektrický kábel pre Steps a Shimano Di2. Spája komponenty s výstupom pre EW-SD300. Tenký kábel pre optimálnu integráciu. Typ: UNI, Celková váha balenia: 31g, 350mm, čierne, Di2 <a title="Návod"...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Kábel elektrický EW-SD300 Di2 350mm
Elektrický kábel pre Steps a Shimano Di2. Spája komponenty s výstupom pre EW-SD300. Tenký kábel pre optimálnu integráciu.
Typ: UNI, Celková váha balenia: 31g, 350mm, čierne, Di2
Vlastnosti / parametre produktu
| Dĺžka | 350 mm |
|---|---|
| Spôsob jazdy | UNI |
| Technológia | Di2 |
| Dĺžka kábla | 350 mm |
| Pre systém | Di2 |
| Dĺžka kabeláže | 350 mm |
| Pre systém kabeláže | Di2 |
| Identifikátor produktu | Kábel elektrický |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

