Kábel elektrický EW-SD50 Di2 550mm
Zľava
17 %
17 %
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Zľava
17 %
17 %
Vodotesný kábel pre komponenty SHIMANO Di2. Prepojí komponenty Di2 s konektorom SM-JC40 alebo SM-JC41. Jednoduchý systém na pripojenie káblov, ktoré sú k dispozícii v rôznych dĺžkach, aby vyhovovali v...
Na sklade
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
32,95 € / KS
27,35 € / KSs DPH
22,24 € bez DPH
Vodotesný kábel pre komponenty SHIMANO Di2. Prepojí komponenty Di2 s konektorom SM-JC40 alebo SM-JC41. Jednoduchý systém na pripojenie káblov, ktoré sú k dispozícii v rôznych dĺžkach, aby vyhovovali v...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Kábel elektrický EW-SD50 Di2 550mm
Vodotesný kábel pre komponenty SHIMANO Di2. Prepojí komponenty Di2 s konektorom SM-JC40 alebo SM-JC41. Jednoduchý systém na pripojenie káblov, ktoré sú k dispozícii v rôznych dĺžkach, aby vyhovovali väčšine rozmerov rámov. Pripojte diagnostiku na počítač a pomocou aplikácie E-TUBE môžete vykonávať zmeny v systéme.
Typ: UNI, Celková váha balenia: 32g, 550mm, čierne, Di2
Výkon a presnosť Di2 je bezkonkurenčná. Umožňuje krásne hladké radenie. Takmer bezúdržbová: akonáhle si prispôsobíte sadu Di2 podľa vlastných predstáv, už nikdy nebudete chcieť niečo iné. Sada DURA-ACE Di2 je dôkladne otestovaná profesionálnymi jazdcami v pelotóne. Bezproblémové použitie za každodených poveternostných podmienok je kľúčovým prvkom, ktorý prispieva k bezchybnému komfortu pri brzdení a radení počas tréningov, pretekov, alebo víkendových jazdách.
Vlastnosti / parametre produktu
| Dĺžka | 550 mm |
|---|---|
| Spôsob jazdy | UNI |
| Technológia | Di2 |
| Dĺžka kábla | 550 mm |
| Pre systém | Di2 |
| Dĺžka kabeláže | 550 mm |
| Pre systém kabeláže | Di2 |
| Identifikátor produktu | Kábel elektrický |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

