LAPIERRE Crosshill AL 3.0 Cool Matcha Green Glossy - XS
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Univerzálny gravel od francúzskej značky LAPIERRE je bicykel na dobrodružstvá aj každodennú jazdu, postavený na odolnom hliníkovom ráme zo zliatiny Supreme 5.0 s karbónovou vidlicou.
Univerzálny gravel od francúzskej značky LAPIERRE je bicykel na dobrodružstvá aj každodennú jazdu, postavený na odolnom hliníkovom ráme zo zliatiny Supreme 5.0 s karbónovou vidlicou.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE Crosshill AL 3.0 Cool Matcha Green Glossy - XS
Gravel dobrodružstvo vo štýle
Hliníkový rám Supreme 5.0 v kombinácii s karbónovou vidlicou vytvára ideálnu platformu pre gravel jazdcov. Moderná geometria s hlavovým uhlom 70,5° zabezpečuje stabilnú a komfortnú jazdu na dlhých trasách. Vnútorné vedenie káblov dodáva celému bicyklu čistý a profesionálny vzhľad. Pripravený na bike-packing s množstvom montážnych bodov pre doplnky.
Kvalitné komponenty Shimano CUES
Kompletná sada Shimano CUES s 2x11 prevodmi poskytuje presné radenie a spoľahlivý výkon v každom teréne. Hydraulické brzdy s dvojpiestovými kalichmi zaručujú konzistentný brzdný výkon za každého počasia. Continental Terra Trail plášte s rozmerom 40-622 ponúkajú vynikajúcu priľnavosť na asfaltových aj štrkovitých cestách. Pevné osi dodávajú výpletom potrebnú tuhost a stabilitu.
Univerzálnosť pre každý terén
Vyvážená geometria s nižším stredom a pokojným hlavovým uhlom vytvára stabilný a predvídateľný prejav vhodný aj pre začiatočníkov. Rozloženie hmotnosti a pozícia jazdca umožňujú pohodlnú jazdu na dlhé vzdialenosti bez zbytočnej únavy. Možnosť montáže blatníkov, brašní a fliaš robí z bicykla ideálneho spoločníka na gravel expedície. Perfektná voľba pre jazdcov hľadajúcich spoľahlivý a všestranný bicykel.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Farba | zelená |
| Vidlica | Lapierre CrossHill Alloy/Carbon, aluminum shaft 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 12 x 100mm thru-axle |
| Brzdy | Shimano CUES BR-U6030, 2 pistons, resin pad, 160 mm |
| Pedále | XLC PD-R01 |
| gripy | XLC BT-G40 |
| predstavec | Alu, A-head, Bar bore: 31.8mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | XLC SP-R30, straight, 27.2mm, aluminium |
| Materiál | Hliník |
| presmykač | Shimano Cues |
| hlavové zloženie | FSA No.57 Tapered |
| rám | aluminium, Non Boost 100/142, disc brake Flat Mount |
| plášte | Continental Terra Trail, 40-622 |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U6000 10/11s, Shadow+, 22-speed |
| radenie | Shimano Cues ST-U6030, shift / brake lever combination |
| reťaz | KMC eGlide |
| sedlo | XLC SA-S10 |
| Počet rychlostí | 2x11 |
| Kazeta | Shimano LG400, 11-45 teeth |
| Kľuky | Shimano CUES 2X11 |
| Riadidlá | JD RA120 420mm |
| Vypletené kolesá | Lapierre Gravel 25mm Alloy 700C Shimano driver, Centerlock |
| Výška do | 162 |
| Výška od | 155 |
| __year | 2026 |
| Brzdové páky | Shimano CUES ST-U6030 Shift-Brake-Lever |
| Os stredová | Shimano Deore BB-MT501 68/73 mm, HOLLOWTECH II, BSA, BSA 73 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


