LAPIERRE Crosshill CF 9.0 Translucent Hex Blue Glossy - XS



- +9 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Crosshill CF – karbónový gravel bike od francúzskych LAPIERRE kombinuje čistý a elegantný rám s unikátnymi konštrukčnými prvkami zabezpečujúcimi maximálne pohodlie.
Crosshill CF – karbónový gravel bike od francúzskych LAPIERRE kombinuje čistý a elegantný rám s unikátnymi konštrukčnými prvkami zabezpečujúcimi maximálne pohodlie.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE Crosshill CF 9.0 Translucent Hex Blue Glossy - XS
Prémiové gravel dobrodružstvo bez kompromisov
Revolučný karbonový gravel bicykel, ktorý redefinuje hranice výkonu a komfortu. Pokročilá 3D Tubular technológia zabezpečuje výnimočnú absorpciu vibrácií pri zachovaní maximálnej tuhosti pre efektívny prenos sily. Elektrická 13-rýchlostná sada SRAM Force eTap AXS s integrovaným wattmetrom poskytuje najmodernejšie radenie a presné meranie výkonu. Pripravený na každý terén s kompatibilitou pre 45mm plášte a tubeless systém.
Inovatívna karbonová konštrukcia
Unikátne napojenie sedlových vzpier na hornú rámovú trubku umožňuje sedlovej trubke voľne flexovať a tlmiť vibrácie z nerovného terénu. Eliptické sedlové vzpery s dvojitým zlomom v tvare S poskytujú vertikálnu flexibilitu bez straty bočnej tuhosti. TPU ochrana na spodných vzperách zabezpečuje tichú jazdu na štrkových cestách. Hmotnosť rámu len 1000 gramov pri veľkosti M dokazuje dokonalý pomer pevnosti a váhy.
Maximálny výkon na každom kilometri
Športová geometria s kratšou 430mm zadnou stavbou zabezpečuje agilitu a citlivé ovládanie v technických úsekoch. Karbonové riadidlá s 12° flare a 122mm drop poskytujú optimálnu kontrolu v aeropolohe aj pri lezení. Prémiové DT Swiss GRC kolesá s tubeless systémom a Schwalbe G-One plášte garantujú bezkonkurenčnú trakciu a nízky valivý odpor. Každý detail je navrhnutý pre maximálnu efektivitu a spoľahlivosť.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Vidlica | Lapierre CrossHill Carbon,, carbon steerer tube 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 12 x 100mm thru-axle |
| Brzdy | Sram Force, 160mm |
| Pedále | XLC PD-R01 |
| gripy | XLC haldlebar tape |
| predstavec | Lapierre Semi Integrated, A-head |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | Lapierre 27.2mm 350mm Carbon |
| Materiál | Karbon |
| hlavové zloženie | Acros IS52/IS52, ICR, Integrated |
| rám | carbon, Non Boost 100/142, disc brake Flat Mount |
| plášte | Schwalbe G-One R Evo SuperRace, 40-622 |
| prehadzovačka | Sram Force XPLR AXS 13s, 13-speed |
| radenie | Sram Force AXS D2 |
| reťaz | Sram Force |
| sedlo | Prologo Scratch |
| Počet rychlostí | 1x13 |
| Kazeta | Sram XPLR XG-1371, 10-46 teeth |
| Kľuky | Sram Force XPLR 13S Powermeter |
| Riadidlá | Lapierre Gravel Carbon 420mm |
| Vypletené kolesá | DT Swiss GRC 1100 Dicut 24mm, Front 12x100mm, Rear 12x142mm |
| Výška do | 162 |
| Výška od | 150 |
| __year | 2026 |
| Brzdové páky | Sram Force ETAP AXS Shift-Brake-Lever |
| Os stredová | Sram Dub PF 86.5 Road Wide, Pressfit 86 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


