LAPIERRE E-Explorer 7.6 Low Landing Green Glossy - S



- +6 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Lapierre E-Explorer prináša novú úroveň všestrannosti a pohodlia v segmente mestských elektrobicyklov vďaka pohonu Bosch, jednoduchosti používania a praktickej výbave na každý deň.
Lapierre E-Explorer prináša novú úroveň všestrannosti a pohodlia v segmente mestských elektrobicyklov vďaka pohonu Bosch, jednoduchosti používania a praktickej výbave na každý deň.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE E-Explorer 7.6 Low Landing Green Glossy - S
E-Explorer: užívateľsky priateľské e-trekkingové bicykle od LAPIERRE
Do práce, na nákupy, na jednodňové alebo dlhšie výlety – E-Explorer s asistovaným pohonom Bosch ponúka široké spektrum využitia. Rámy s nízkym nástupom výrazne uľahčujú nasadanie a zosadanie.
Kompletná výbava pre každú príležitosť
Elektrobicykle LAPIERRE nie sú len o ľahšom šliapaní – sú tu, aby každé vaše použitie bolo pohodlné. Preto sú vybavené komponentmi navrhnutými pre každodenné použitie:
- integrované predné a zadné osvetlenie
- predné a zadné blatníky
- stojan
- plášte s reflexnými prúžkami pre väčšiu bezpečnosť
- ergonomické riadidlá a gripy
- nosič s univerzálnym systémom MIK s nosnosťou 25 kg
Vzppriamená poloha poskytuje komfort pre chrbát aj lepší výhľad na cestu, čo vám umožní lepšie vidieť a predvídať prekážky na ceste. Maximálna povolená celková hmotnosť je 130 kg.
Rad E-Explorer zahŕňa štyri špecifikácie s nízkym nástupom, ktoré sa líšia výkonom motora, kapacitou batérie a ďalšími komponentmi:
E-Explorer 5.5 Low: Vstupný model s motorom Bosch Performance line (75 Nm) a batériou Powertube 540Wh.
E-Explorer 6.5 Low Ponúka vylepšený motor Bosch Performance line PX (90 Nm), ale stále používa batériu 540Wh.
E-Explorer 7.6 Low Využíva motor Bosch Performance line PX (90 Nm) a vyššiu kapacitu batérie Powertube 600Wh.
E-Explorer 8.8 Low Špičkový model s najvyššou kapacitou batérie Powertube 800Wh a motorom Bosch Performance line PX (90 Nm). Je vybavený teleskopickou sedlovkou s odpružením a zdvihom 75 mm, ovládanou diaľkovou páčkou XLC SP-X23 Remote lever. Táto funkcia výrazne uľahčuje manipuláciu s bicyklom pri státí alebo nastupovaní a vystupovaní.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 27.5 |
|---|---|
| Farba | zelená |
| Vidlica | SR Suntour Mobie 34, air, Travel: 100mm, aluminum shaft 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 15 x 110mm thru-axle Boost |
| Brzdy | Tektro HD-M280, aluminium |
| Ráfiky | XLC WR-M37 Disc 30/584 32H 6,5 mm Valve |
| Pedále | XLC PD-M29 aluminium |
| batéria | Bosch PowerTube |
| gripy | XLC Ergo Sport lock on grips |
| Kapacita batérie | 600 |
| Motor | Bosch |
| nabíjačka | Bosch Charger 4A |
| predstavec | XLC ST-M34, A-head |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | JD Suspension seatpost, 34.9mm, aluminium |
| Materiál | Hliník |
| rám | aluminium, Boost 110/148, disc brake Post Mount |
| plášte | Schwalbe Johnny Watts, 60-584, reflex |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U6000 10/11s, Shadow+, 10-speed |
| radenie | Shimano CUES U6000 10s, rapidfire |
| reťaz | KMC eGlide |
| sedlo | XLC SA-S11 |
| Počet rychlostí | 1x10 |
| Špice | Steel Black |
| Kazeta | Shimano CUES LG300 10s, 11-48 teeth |
| Riadidlá | XLC HB-M32 740mm |
| Výška do | 174 |
| Výška od | 156 |
| __year | 2026 |
| Predný náboj | XLC HF-M15 |
| Zadný náboj | XLC HR-M15 |
| Brzdové páky | Tektro HD-M280 Shift-Brake-Lever |
| Zdvih predný | 100 |
| __availability_date | 2026-06-29 |
| Extra | Trelock Lighthammer 60W, 6-12V / AXA Juno E-Bike, 6-12V/Custom eCRP V3/Curana Custom 70mm, aluminium//Ursus Mooi XLC logo |
| Prevodník | aluminium, XLC 38T |
| Typ motora | Bosch Performance Line PX, 600W, 85Nm, 25km/h |
| displej | Bosch Intuvia 100 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


