LAPIERRE E-Explorer FS 9.7 Night Blue - M



- +17 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Spoľahlivý, všestranný a pohodlný elektrobicykel? To je model LAPIERRE e-Explorer FS 9.7. Celoodpružený stroj s pohonom BOSCH BES3, batériou 750 Wh a kompletnou sadou Shimano Deore. K tomu je bicykel dodávaný s blatníkmi, stojanom, osvetlením a nosič
Spoľahlivý, všestranný a pohodlný elektrobicykel? To je model LAPIERRE e-Explorer FS 9.7. Celoodpružený stroj s pohonom BOSCH BES3, batériou 750 Wh a kompletnou sadou Shimano Deore. K tomu je bicykel dodávaný s blatníkmi, stojanom, osvetlením a nosič
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE E-Explorer FS 9.7 Night Blue - M
Celoodpružený elektrobicykel LAPIERRE e-Explorer FS 9.7 s batériou 750 Wh sľubuje dlhé výlety a zdolanie strmých kopcov zaisťuje pohonná jednotka BOSCH BES3. S kompletnou sadou Shimano Deore a pohonom 1 x 10 rýchlostí získate výkonný stroj vysadený kvalitnými komponentmi. U tohto modelu, ktorý je dodávaný s blatníkmi, stojanom, osvetlením a nosičom, si môžete vybrať požadovaný režim asistencie a vďaka prehľadnému displeju Bosch Purion, ktorý je umiestnený na riadidlách, si zobraziť všetky údaje o jazde.
Značka LAPIERRE je zárukou kvality. Technologická inovácia, preslávený dizajn, skúsenosti najvýznamnejších pretekárskych spoločností. To všetko sa odrazilo na výrobe bicyklov, elektrobicyklov, športového oblečenia, komponentov alebo cyklistického príslušenstva.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 27,5 |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Vidlica | RockShox 35 Silver TK Air boost 15x110mm 29" 140mm travel (e-MtB decals) Fender compatible |
| Brzdy | Shimano M4100 4 (front) / 2 (rear) pistons |
| Ráfiky | Lapierre eAM+ 32H, 584x30C, Tubeless Ready / Lapierre eAM+ 32H, 584x30C, Tubeless Ready |
| Pedále | VP VPE-527 |
| gripy | Lapierre grips, S/M: small diameter, L/XL: large diameter |
| Kapacita batérie | 750 |
| Motor | Bosch |
| Náboje | Lapierre DA210, 2 Sealed Bearing , boost 15x110 / 12x148, 32H, Center Lock |
| predstavec | Lapierre CNC, 0°, Ø: 31.8mm, L: 45mm (S/M), 50mm (L/XL) |
| Rok | 2024 |
| sedlovka | Lapierre dropper, Ø: 31.6mm, travel 100mm (S), 130mm (M), 150mm (L/XL) + Shimano lever |
| Materiál | hliník |
| rám | New Overvolt FS 140mm Travel Integrated Bosch Supreme 5 alloy UDH Dropout + Kickstand & Fenders Ready |
| plášte | Schwalbe Johnny Watts 65-584, DD, Raceguard, 67EPI (27,5") (Front & Rear) / Schwalbe Johnny Watts 65-584, DD, Raceguard, 67EPI (27,5") (Front & Rear) |
| prehadzovačka | Shimano Deore RD-M5100, 11s Shadow + |
| radenie | Shimano Deore SL-M5100 11s |
| reťaz | KMC E11 Turbo 11s |
| sedlo | Selle Royal Vivo Ergo Reflective |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M5100 11-51T 11s |
| Kľuky | Lapierre Overvolt ISIS 165mm (S/M) / 170mm (L/XL) + FSA Megatooth Chainring 38T |
| Riadidlá | Lapierre alloy 6061DB, Width: 720mm (S/M) 740mm (L/XL), Rise: 15mm, Ø: 31.8mm |
| Hmotnosť kg | 23 |
| Tlmič | Lapierre metric 210x47,5mm |
| Výška do | 178 |
| Výška od | 168 |
| __year | 2024 |
| Predný náboj | Lapierre DA210, 2 Sealed Bearing , boost 15x110, 32H, Center Lock |
| Zadný náboj | Lapierre DA210, 4 sealed bearings, boost 12x148, 32H, Center Lock |
| Extra | BOSCH BES3 / Intube battery 750Wh / Led Remote |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


