LAPIERRE e-Zesty AM 10.4 Di2 - XL



- +5 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
LAPIERRE e-Zesty AM 10.4 je unikátny All Mountain ebike s pohonom Fazua a výkonnou batériou 480 Wh. Ponúka unikátnu kombináciu karbónového rámu a ultra ľahkého motora, ktorá zaručuje maximálny pôžitok z jazdy a skvelú ovládateľnosť.
LAPIERRE e-Zesty AM 10.4 je unikátny All Mountain ebike s pohonom Fazua a výkonnou batériou 480 Wh. Ponúka unikátnu kombináciu karbónového rámu a ultra ľahkého motora, ktorá zaručuje maximálny pôžitok z jazdy a skvelú ovládateľnosť.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE e-Zesty AM 10.4 Di2 - XL
Nová generácia ľahkého, celoodpruženého ebiku LAPIERRE E-Zesty AM 10.4 je tu a v tejto All-Mountain verzii nájdete množstvo šikovných riešení a tie najlepšie komponenty. Kompaktný stredový motor FAZUA RIDE 60 spolu s batériou s kapacitou 480 Wh váži iba 4,26 kg. Všetko je zamerané na ľahkosť a obratnosť. S nízkou hmotnosťou pod 20 kg vám uľahčí šliapanie bez akéhokoľvek odporu. Ľahký karbónový rám nesie označením UD SLi - to znamená optimalizované kladenie karbónových vlákien a množstvo živice. Rám je vybavený robustnou ochranou reťazovej vzpery a tlmič spoločne s ložiskami je chránený krytom proti nečistotám. Do výbavy patrí špičkové odpruženie Fox 34 Float a Fox Float Factory s výškou zdvihov 140 mm, elektrická sada Shimano XTR s 1x12 pohonom a výkonnými 4-piestovými brzdami Shimano XTR a hlavové zloženie block lock. Ďalšími prednosťami E-Zesty rámu je Flip Chip, ultra nízka horná rámová trubka a krátke reťazové vzpery.
Nová generácia ľahkého motora FAZUA Ride 60 disponuje najnižšou hmotnosťou na trhu s e-bike motormi. Váži 1,96 kg a poskytuje max. výkon 250 W a 60 Nm. Počas jazdy si môžete vybrať z troch úrovní asistencie, podľa toho, akú veľkú prípomoc práve budete potrebovať. K tomu je možné aktivovať krátky 10-sekundový boost. Navyše pohon využíva elegantné a minimalistické ovládanie RING CONTROL a nabíjací USB port vám dovolí ľahko nabíjať mobil, ktorý sa tiež dá vďaka aplikácii (ANT+/Bluetooth) použiť ako displej elektrobicykla. Všetky údaje budete mať pod kontrolou. Integrovaná batéria s kapacitou 480 Wh je vybavená šikovným kontrolným rozhraním na hornej rámovej trubke – LED HUB, ktoré indikuje úroveň nabitia a mieru asistencie.
• Geometria klasického all Mountain biku
• Karbónový rám s nevynímateľnou batériou
• Dokonalé skrytá kabeláž
• Jednoduché prepojenie so smartfónom pomocou Bluetooth
• Jednoduché prepojenie s Garmin pomocou ANT+
• USB-C nabíjací port pre telefóny
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Vidlica | FOX 34 Float Factory, vzduch, Travel: 140mm, aluminum shaft 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 15 x 110mm pevná osa Boost |
| Brzdy | Shimano XTR, hliník, 203mm |
| Pedále | XLC hliník |
| batéria | Fazua Energy |
| gripy | Lapierre Grips |
| Kapacita batérie | 480 |
| Motor | Fazua |
| nabíjačka | Fazua 3A90 |
| predstavec | Lapierre Alloy, A-head, 0˚ |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | FOX Transfer Factory, teleskopická, 31.6mm, 180mm |
| Materiál | Karbon |
| hlavové zloženie | Acros Integrated ZS56/ZS56 Block lock |
| plášte | Maxxis Assegai 3C, 63-622 / Maxxis Dissector 3C, 62-622 |
| prehadzovačka | Shimano XTR Di2, 12-speed |
| radenie | XTR Di2 |
| reťaz | Shimano XTR 12s |
| sedlo | fi'zi:k Terra Ridon |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | Shimano XTR, 10-51 teeth |
| Riadidlá | Renthal Fatbar Lite 760mm |
| Tlmič | FOX Float, vzduch |
| Vypletené kolesá | DT Swiss XRC 1200 |
| Výška do | 200 |
| Výška od | 184 |
| __year | 2025 |
| Brzdové páky | Shimano XTR, Carbon/Aluminum |
| Zdvih predný | 140 |
| Zdvih zadný | 140 |
| Prevodník | hliník, Rotor Ride 60, 32 |
| Typ motora | Fazua Ride60, 250W, 60Nm, 25km/h |
| displej | Fazua LED Hub |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


