LAPIERRE Overvolt AM CF 10.8 Paris Stone Beige Satin - S



- +15 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Lapierre Overvolt AM CF ponúka to najlepšie zo sveta E-MTB. Osvedčená kinematika, najmodernejší pohonný systém Bosch a tri úrovne osadenia dokážu pokryť potreby všetkých jazdcov.
Lapierre Overvolt AM CF ponúka to najlepšie zo sveta E-MTB. Osvedčená kinematika, najmodernejší pohonný systém Bosch a tri úrovne osadenia dokážu pokryť potreby všetkých jazdcov.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE Overvolt AM CF 10.8 Paris Stone Beige Satin - S
Lapierre Overvolt AM CF je vysoko výkonný All-Mountain elektrobicykel navrhnutý pre rýchlosť, kontrolu a nekompromisnú agilitu. Jeho základom je kompletne prepracovaný celokarbónový rám, ktorý kombinuje vlákna Mitsubishi 24T (Standard modulus) a 40T (High modulus), čím optimalizuje pomer tuhosti a hmotnosti pri zachovaní kontrolovanej poddajnosti. S hmotnosťou iba 2,9 kg (vo veľkosti M, bez tlmiča) táto platforma spája klasickú štvorčapovú kinematiku s horným uložením tlmiča. Výsledkom je veľmi citlivá zadná stavba v hornej časti kompresie, sprevádzaná konštantným prejavom počas zvyšku trajektórie. Spolu s horným uchytením tlmiča rám disponuje štedrým priestorom pre fľašu a umožňuje použitie teleskopických sedloviek s veľkým zdvihom naprieč všetkými veľkosťami.
Zážitok z jazdy umocňuje maximálne čistý kokpit s minimalistickým mini ovládačom podpory šliapania. Najnovší displej Bosch Kiox 400C HMI ponúka vysoký jas až 1 000 cd/m² s automatickou reguláciou pre perfektnú čitateľnosť na priamom slnku a robustnú integráciu priamo do rámovej trubky, ktorá displej chráni pred nárazmi pri páde. Medzi jeho hlavné výhody patrí podpora navigácie so zvukovou signalizáciou a možnosť nabíjať smartphone cez integrovaný USB-C port priamo z batérie elektrobicykla.
Celý systém poháňa špičkový motor Bosch Smart System 5. generácie, ktorý je plynule integrovaný do karbónového šasi. Štandardné modely sú vybavené motorom Bosch Performance Line CX, ktorý poskytuje masívny krútiaci moment 100 Nm, maximálny výkon 750 W a až 400 % asistencie. Pre pretekárskych jazdcov využíva vlajkový top model 10.8 exkluzívny motor CX-Race s magnéziovým telom pre ešte dynamickejšiu a priamejšiu odozvu výkonu. V spojení s vyberateľnou 800Wh batériou – ktorá je zároveň kompatibilná so systémom PowerMore pre predĺženie dojazdu – môžu jazdci jazdiť tvrdšie a dlhšie, zatiaľ čo špeciálne navrhnutý kryt motora s optimalizovaným prúdením vzduchu zabezpečuje efektívne chladenie systému aj pri dlhodobej záťaži.
Rad Overvolt AM CF sa skladá z troch úrovní osadenia pre rôzne úrovne výkonu:
• Vlajková loď 10.8 je stvorená pre čisté pretekanie a je vybavená motorom Bosch Performance Line CX-R, automatickým radením Shimano XTR Di2 12s, špičkovým odpružením RockShox ZEB Ultimate a kolesami DT Swiss HX1501.
• Stredný model 7.8 kombinuje štandardný 100Nm motor Bosch CX s bezdrôtovým radením SRAM GX Eagle AXS T-Type, odpružením RockShox ZEB Select a kolesami DT Swiss HX1700.
• Model 6.8 poskytuje dostupnejšiu, no veľmi schopnú zostavu vybavenú motorom Bosch CX, pohonom SRAM Eagle 90 T-Type, odpružením RockShox ZEB Base a kolesami DT Swiss H1900, pričom si všetky modely zachovávajú štandardnú 800Wh batériu a plnú mullet kompatibilitu.
Odpruženie ponúka zdvih 170 mm vpredu a 165 mm vzadu a poskytuje silnú oporu v strednej časti zdvihu pre efektívnu akceleráciu zo zákrut. Dvojpolohový „flip chip“ pridáva ďalšiu všestrannosť a umožňuje jazdcom upraviť štandardné nastavenie kolies typu mullet na plnú 29” alebo plnú 27,5” konfiguráciu, čo zaručuje bezkonkurenčnú istotu bez ohľadu na podmienky na trati.
• Nový motor Bosch 5. generácie ponúka plynulejšiu a citlivejšiu podporu šliapania. Nová funkcia Hill Hold zabraňuje nechcenému cúvaniu pri zastavení v kopci a nový asistent rozjazdu do kopca pomáha získať hybnosť v strmom teréne.
• Masívny dojazd: vyberateľná batéria s kapacitou 800 Wh s kompatibilitou pre Bosch PowerMore a Connect Module pre dlhšie jazdy a vzdialené sledovanie.
• Adaptívna geometria: dvojpolohový „flip chip“ umožňuje jazdcom prepínať medzi konfiguráciou kolies Mullet (štandard), plnou 29” alebo plnou 27,5”.
• Čistý kokpit: súčasťou výbavy je displej Kiox 400C HMI s ovládačom Mini Remote a vnútorné vedenie kabeláže.
• Hlavové zloženie Block Lock – zabraňuje nechcenému pretočeniu riadidiel v kritických situáciách aj pri manipulácii s elektrobicyklom.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29/27,5 |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Vidlica | RockShox ZEB Ultimate, air, Travel: 170mm, aluminum shaft 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 15 x 110mm thru-axle Boost |
| Brzdy | Shimano XTR BR-M9220, 203mm |
| Pedále | XLC PD-M29 aluminium |
| batéria | Bosch PowerTube |
| gripy | XLC Gravity Grip |
| Kapacita batérie | 800 |
| Motor | Bosch |
| nabíjačka | Yamaha quick charger 4A |
| predstavec | Truvativ Descendant 35mm, A-head |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | FOX Transfer Neo, telescope, 150mm |
| Materiál | Karbon |
| hlavové zloženie | Acros Integrated ZS56/ZS56 Block lock |
| rám | carbon, Boost 110/148, disc brake Post Mount, Travel: 170mm |
| plášte | Continental Kryptoptal F, 60-622 / Continental Kryptotal R, 60-584 |
| prehadzovačka | Shimano XTR Di2 RD-M9260, 12-speed |
| radenie | XTR Di2 |
| reťaz | Shimano XT M8100 |
| sedlo | Prologo Proxim W450 |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | Shimano XT M8100, 10-51 teeth |
| Riadidlá | Truvativ Descendant Riser Downhill 800mm |
| Tlmič | RockShox Super Deluxe Ultimate, air |
| Vypletené kolesá | DT Swiss HXC 1501 |
| Výška do | 175 |
| Výška od | 160 |
| __year | 2026 |
| Brzdové páky | Shimano XTR BL-M9220 Shift-Brake-Lever |
| Zdvih predný | 170 |
| Zdvih zadný | 160 |
| Prevodník | XLC CR-E40, 34 |
| Typ motora | Bosch Performance Line CX-R, 750W, 100Nm, 25km/h |
| displej | Bosch System Controller BRC3200 Kiox 400C |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


