LAPIERRE Overvolt TR 4.6 Black Glossy - S



- +6 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Overvolt TR zachováva 29“ setup a overenú geometriu predchádzajúcich modelov. Zároveň však ponúka množstvo vylepšení a tie najnovšie technológie v oblasti eMTB.
Overvolt TR zachováva 29“ setup a overenú geometriu predchádzajúcich modelov. Zároveň však ponúka množstvo vylepšení a tie najnovšie technológie v oblasti eMTB.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE Overvolt TR 4.6 Black Glossy - S
OVERVOLT AM: vrchol výkonu a radosti z jazdy
Od uvedenia prvého LAPIERRE elektrobicykla v roku 2013 sa rodina OVERVOLT neustále vyvíja a prispôsobuje potrebám a očakávaniam jazdcov. Rada OVERVOLT TRAIL si zachováva svoju hravú a zábavnú povahu, vďaka ktorej je ľahko ovládateľným bicyklom pripraveným na akýkoľvek terén. Je vybavený poslednou, 5. generáciou motora BOSCH Performance Line CX a prepracovaným rámom so spodným uložením tlmiča, čo posúva výkon a ovládateľnosť na vyššiu úroveň.
OVERVOLT TR: rám optimalizovaný pre pohonnú jednotku Bosch Performance Line CX
Rám je vyrobený z hliníkovej zliatiny Supreme 5 (6061), disponuje hydroformovanými trubkami a novým lisovaným a obrábaným držiakom motora. Konštrukcia bola optimalizovaná pre spoľahlivosť, tuhosť rámu a presnú fixáciu motora Bosch Performance Line CX.
Interné vedenie káblov cez hlavovú trubku zabezpečuje čistý vzhľad a skvelú integráciu. HMI displej je teraz zabudovaný do hornej rámovej trubky pre jednoduché čítanie počas jazdy bez rizika poškodenia displeja pri páde. Rám tiež umožňuje pripojenie rozširujúcej batérie Bosch Powermore 250Wh, ktorá zvyšuje dojazd pri dlhších dobrodružstvách.
Nová platforma Performance Line CX
Na základe skúseností vývojárov s aerodynamikou a spätnej väzby od E-MTB enduro jazdcov, bolo jasné, že chladenie motorového bloku je kľúčové pre zvýšenie výkonu motora Bosch Performance Line CX. Úsilie vývojárskeho tímu o optimalizáciu viedlo k špeciálnym úpravám uchytenia motora a detailnému odvodu tepla okolo motorového bloku. Výsledok? Lepšie chladenie aj pri vysokých teplotách a intenzívnom použití v Turbo režime. Vďaka tomu rám posúva hranice výkonu a motor si udržiava konzistentný výkon aj pri extrémnej záťaži. Navyše nový ochranný box motora je kompatibilný s GPS čipom Bosch.
Geometria OVERVOLT TR
Už predošlá generácia bola mimoriadne obľúbená vďaka jednoduchému ovládaniu a výnimočnej hravosti aj v technicky náročnom teréne. Preto vývojári zachovali súčasnú geometriu, ktorá je užívateľsky prívetivá.
Rám je osadený 29“ kolesami a tesne pri strede ukrýva 3polohový flip-chip. Ten umožňuje jazdcovi vybrať si medzi plne 29” kolesami, alebo jazdiť v mullet setup-e (29”/27.5”), prípadne zvoliť kompletnú 27.5” konfiguráciu. Vďaka tejto flexibilite si môžete prispôsobiť bicykel presne podľa svojho jazdného štýlu.
Nová 5. generácia motorov a batérií Performance Line CX
Nové motory a batérie Performance Line CX prinášajú úplne nový zážitok z jazdy. Na prvý pohľad nie sú zmeny príliš viditeľné, ale pri jazde ich okamžite pocítite.
? Ľahší (2,8 kg)
? Tichší a stále extrémne výkonný
? Zvýšená citlivosť motora na šliapnutie
? Vylepšené riadenie výkonu pre dlhšiu výdrž batérie (600 Wh alebo 800 Wh)
? Funkcia Extended-boost uľahčuje prekonávanie prekážok
? Nová pomoc pri rozjazde do kopca
Kapacitu batérie je možné navýšiť až na 1050Wh s prídavnou batériou Bosch Powermore 250Wh (nie je súčasťou elektrobicykla). Vďaka týmto vlastnostiam bude každá vaša vychádzka ešte zábavnejšia a pohodlnejšia!
Technická špecifikácia:
? 100 Nm krútiaci moment motora (voliteľný update)
? 750 W maximálny výkon motora
? 400% maximálna asistencia (voliteľný update)
Bez ohľadu na váš jazdecký štýl alebo technickú náročnosť terénu je Overvolt AM dokonale vyvážený a sebavedomý v každej situácii. Vďaka tomu je skvelým all-mountain športovým aj rekreačným bicyklom vhodným ako na stúpanie, tak aj zjazdy.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Farba | Černá |
| Vidlica | RockShox Psylo, Travel: 140mm, aluminum shaft 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 15 x 110mm pevná osa Boost |
| Brzdy | Shimano BR-MT420, hliník, 203mm |
| Ráfiky | Ryde Disc30 32H 30-622, hliník |
| batéria | Bosch PowerTube |
| gripy | Lapierre Grips |
| Kapacita batérie | 600 |
| Motor | Bosch |
| nabíjačka | Bosch Charger 4A |
| predstavec | Lapierre Thirty One, A-head, 0˚ |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | Lapierre Dropper, teleskopická, 31.6mm, 130mm, hliník |
| Materiál | Hliník |
| hlavové zloženie | Acros Integrated ZS56/ZS56 Block lock |
| plášte | Continental Kryptotal- F, 60-622 / Continental Xynotal Trail Endurance, 60-622 |
| prehadzovačka | Shimano Cues U6000, 10-speed |
| radenie | Shimano CUES U6000 10s, rapidfire |
| reťaz | Shimano Cues LG500 |
| sedlo | Selle Royal Vivo Unitech |
| Počet rychlostí | 1x10 |
| Kazeta | Shimano CUES LG300 10s, 11-48 teeth |
| Riadidlá | Lapierre Thirty One 760mm |
| Tlmič | Lapierre Shock, vzduch |
| Výška do | 175 |
| Výška od | 160 |
| __year | 2026 |
| Predný náboj | Shimano TC500 15x110mm |
| Zadný náboj | Shimano TC500 12x148mm |
| Brzdové páky | Shimano BL-MT4100, hliník |
| Zdvih predný | 140 |
| Nosnosť (vrátane bicykla) | 120 |
| Prevodník | ocel, e*thirteen Helix Core Steel 55CL, 34 |
| Typ motora | Performance CX Gen5, 85 Nm |
| displej | Bosch Kiox 300 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


