LAPIERRE Prorace CF 6.9 Midnight Plum Purple Glossy - S
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Lapierre Prorace CF – ultralahký stroj pre cross-country dobrodružstvá. Unikátny tvar rámu sa stretáva s tromi úrovňami osadenia a precíznym lakovaním.
Lapierre Prorace CF – ultralahký stroj pre cross-country dobrodružstvá. Unikátny tvar rámu sa stretáva s tromi úrovňami osadenia a precíznym lakovaním.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE Prorace CF 6.9 Midnight Plum Purple Glossy - S
Lapierre Prorace CF je hardtail postavený pre čistú rýchlosť, presnosť a vytrvalosť. Navrhnutý pre dominanciu v cross-country. 3D Tubular konštrukcia sedlovej trubky, prevzatá z najvyšších cestných modelov Lapierre, oddeľuje sedlové vzpery od sedlovej trubky, čím efektívne tlmí vibrácie a zvyšuje pohodlie jazdca. Spolu so 100mm odpruženou vidlicou tento hardtail vyniká v technickom teréne a zároveň ponúka explozívnu akceleráciu na rýchlych XC tratiach. Lapierre vyladil geometriu pre moderné cross-country preteky – dlhší reach, nižší stack a ostrejší uhol hlavovej trubky (68°) poskytujú lepšiu kontrolu pri zjazdoch, zatiaľ čo strmší uhol sedlovej trubky (74°) optimalizuje efektivitu šliapania.
Či už sa ženiete za pódiovými umiestneniami alebo utekáte do prírody, Prorace CF ponúka vzrušujúcu jazdu, ktorá kombinuje efektivitu hardtailu s nečakaným komfortom. Vďaka zníženiu hmotnosti, vylepšenej absorpcii nerovností a inovatívnemu karbónovému spracovaniu vytvoril Lapierre pretekársky stroj, ktorý exceluje na rýchlych trailoch, prudkých stúpaniach aj kamenistých zjazdoch. Je to dokonalá kombinácia pretekárskej tuhosti a dobrodružnej odolnosti, ktorá zaistí, že každý výlet bude čistou jazdnou radosťou.
Prehľad modelov Lapierre Prorace CF 2026
- Prorace CF 5.9: Základný karbónový hardtail je vybavený vidlicou Rock Shox Silver TK 100 mm, pohonom Shimano Deore 12s a poskytuje solídny základ pre XC nadšencov.
- Prorace CF 6.9: Tento model prináša vidlicu Rockshox, Reba RL so zamykaním z riadidiel, radenie Sram, Eagle 70 T-Type s 12 rýchlosťami, čo zaisťuje vyšší výkon pre náročnejšie trasy.
- Prorace CF 7.9: Vylepšený model s vidlicou Rockshox, SID SL Select RL 100 mm, a novou bezdrôtovou sadou Shimano Di2 wireless. Kolesá DT Swiss X1900 Spline obuté do plášťov Continental zaisťujú precíznu ovládateľnosť a efektívny prenos sily pre pretekárskych XC jazdcov.
Každý model rady Prorace je navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym úrovniam cross-country cyklistiky a zaistil ideálnu rovnováhu medzi výkonom a cenou.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | Fialová |
| Vidlica | RockShox Reba Remote Lockout, air, Travel: 100mm, aluminum shaft 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 15 x 110mm thru-axle Boost |
| Brzdy | Tektro HD-M280, aluminium, 180mm / Tektro HD-M280, aluminium |
| Ráfiky | XLC WR-M19 Disc 25/622 32H 6,5 mm Valve |
| Pedále | XLC PD-C35 |
| gripy | XLC Sport Grip |
| predstavec | XLC ST-M34, A-head |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | XLC SP-R30, straight, 27.2mm, aluminium |
| Materiál | Karbon |
| hlavové zloženie | FSA Integrated |
| rám | carbon, Boost 110/148, disc brake Post Mount |
| plášte | Schwalbe Racing Ralph, 57-622 / Schwalbe Racing Ray, 57-622 |
| prehadzovačka | Sram Eagle 70, 12-speed |
| radenie | Sram Eagle 70 T-Type, Trigger shifter |
| reťaz | Sram Eagle 70 |
| sedlo | XLC SA-S10 |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Špice | Steel Black |
| Kazeta | Sram XS 1270 T-Type 10-52t 12s |
| Kľuky | Sram Eagle 70 170mm, aluminium |
| Riadidlá | XLC HB-M30 760mm |
| Výška do | 170 |
| Výška od | 150 |
| __year | 2026 |
| Predný náboj | XLC HF-M55m 15x110 mm |
| Zadný náboj | XLC HR-M55, 12x148 mm, HG |
| Brzdové páky | Tektro HD-M280 Shift-Brake-Lever |
| Zdvih predný | 100 |
| Os stredová | Sram DUB, Press Fit 92 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


