LAPIERRE Prorace CF 8.9 Dark Blue - L



- +4 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Model MTB bicykla LAPIERRE ProRace CF 8.9 s inovatívnym radením a brzdami Shimano Deore XT patrí vďaka svojej geometrii a kvalitným komponentom k profi bicyklom. Radosť však urobí aj bikerom technických singletrailov a cross-country závodov.
Model MTB bicykla LAPIERRE ProRace CF 8.9 s inovatívnym radením a brzdami Shimano Deore XT patrí vďaka svojej geometrii a kvalitným komponentom k profi bicyklom. Radosť však urobí aj bikerom technických singletrailov a cross-country závodov.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE Prorace CF 8.9 Dark Blue - L
LAPIERRE ProRace CF 8.9 je moderný karbónový hardtail s geometriou prispôsobenou technickým singletrailom aj závodom v cross-country a maratónoch. S 3d Tubular konceptom – technológiou, ktorá oddeľuje priame spojenie sedlovej vzpery s hornou rámovou trubkou – rozptýlite vibrácie medzi sedlom a riadidlami a rám má plne integrovanú kabeláž, pričom vstup káblov je integrovaný v hlavovej trubici. ProRace CF 8.9 je osadený vidlicou Fox so zdvihom 100 mm stopercentne zameranou na rýchlosť, 12-rýchlostným radením Shimano Deore a spoľahlivými dvojpiestovými brzdami, ktoré sú vysoko výkonné a vynikajú inovatívnou ergonomickou brzdovou pákou na dva prsty.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Vidlica | FOX 32 Float SC F-S Fit 4 100mm |
| Brzdy | Shimano Deore XT 180/160 |
| Stredové zloženie | Shimano MT800 Press Fit |
| Pedále | XLC by VP VPE-527 |
| gripy | Lapierre grips anodized, S/M: small diameter, L/XL: large diameter |
| predstavec | Lapierre AL6061 alloy, -6°, Ø: 31.8mm, L: 60mm (S,M), 70mm (L,XL) |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | Lapierre alloy, Ø: 27.2mm, L: 400mm |
| Materiál | Karbon |
| Plášť predný | Maxxis REKON RACE EXO/TR 60-622 29x2.35 |
| Plášť zadný | Maxxis REKON RACE EXO/TR 60-622 29x2.35 |
| hlavové zloženie | FSA Integrated IS-2 /42/ACB 1-1/8"-1.5" |
| rám | New Prorace 29" carbon, pressfit, boost, Thru axle 12x148mm |
| prehadzovačka | Shimano Deore XT 12s Shadow + |
| reťaz | Shimano Deore 12s |
| sedlo | Fizik Argo Vento X 140mm |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | Shimano Deore XT 10-51T 12s |
| Kľuky | Shimano Deore XT 34T 170mm (S), 175mm (M, L, XL) |
| Riadidlá | RACEFACE TURBINE, Width: 760mm, Ø: 31.8mm |
| Vypletené kolesá | Lapierre XC SL 29" Carbon / Lapierre XC SL 29" Carbon |
| Výška do | 186 |
| Výška od | 176 |
| __year | 2025 |
| Zdvih predný | 100 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


