LAPIERRE Prorace CF 9.9 Blue Crush - M



- +5 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Pretekársky model MTB bicykla LAPIERRE ProRace CF 9.9 s vidlicou RockShox SID SL, kvalitným radením, kazetou, reťazou a riadidlami FSA SLK flat patrí vďaka svojej geometrii a kvalitným komponentom k najvyššiemu modelu radu ProRace.
Pretekársky model MTB bicykla LAPIERRE ProRace CF 9.9 s vidlicou RockShox SID SL, kvalitným radením, kazetou, reťazou a riadidlami FSA SLK flat patrí vďaka svojej geometrii a kvalitným komponentom k najvyššiemu modelu radu ProRace.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE Prorace CF 9.9 Blue Crush - M
LAPIERRE ProRace CF 9.9 vďaka karbónovému rámu patrí medzi ultra ľahké závodné modely. S 3D Tubular konceptom – technológiou, ktorá oddeľuje priame spojenie sedlovej vzpery s hornou rámovou trubkou – rozptýli vibrácie medzi sedlom a riadidlami a rám má plne integrovanú kabeláž, pričom vstup káblov je integrovaný v hlavovej trubici. ProRace CF 9.9 je osadený vidlicou RockShox SID SL so zdvihom 100 mm stopercentne zameranou na rýchlosť, radením SRAM a spoľahlivými brzdami. Riadidlá FSA SLK flat vyrobené technológiou C.S.I. dosahujú maximálnu pevnosť, tuhosť a extra nízku hmotnosť.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Vidlica | RockShox SID SL Ultimate 3Pos Race Day Remote 15x110, 44mm offset + Twistloc Ultimate 3pos |
| Brzdy | SRAM Level Silver Stealth 2 pistons, rotors Centerline X 180/160 mm |
| Stredové zloženie | Sram DUB MTB Wide, Press Fit 92 |
| gripy | Lapierre Grips |
| predstavec | Lapierre Alloy, A-head, 7˚ |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | Lapierre Carbon, 27.2 x 400 mm, 0 mm offset |
| Materiál | Karbon |
| hlavové zloženie | FSA Integrated |
| rám | Carbon UD SLI Team |
| plášte | Maxxis Rekon Race EXO 29x2.35 120TPI, 3C MaxxTerra |
| prehadzovačka | SRAM X0 Eagle AXS T-Type 12s |
| radenie | SRAM AXS Pod 12s |
| reťaz | SRAM X0 T-Type |
| sedlo | Fizik Argo Vento X 140 |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | SRAM XG1275 T-Type 10-52s |
| Kľuky | SRAM X0 Eagle T-Type DUB 34T 170mm (S), 175mm (M, L, XL) |
| Riadidlá | FSA SL-K Flat 740mm |
| Vypletené kolesá | Lapierre XC SL Carbon |
| Výška do | 178 |
| Výška od | 168 |
| __year | 2025 |
| Brzdové páky | SRAM Level Silver |
| Zdvih predný | 100 |
| Nosnosť (vrátane bicykla) | 120 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


