LAPIERRE Zesty TR 5.9 - S
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Univerzálny trailový bike, ktorý spája dohromady celoodpružený XC stroj a enduro model? To je LAPIERRE Zesty TR 5.9 s kvalitnými komponentami a modernou geometriou.
Univerzálny trailový bike, ktorý spája dohromady celoodpružený XC stroj a enduro model? To je LAPIERRE Zesty TR 5.9 s kvalitnými komponentami a modernou geometriou.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE Zesty TR 5.9 - S
LAPIERRE Zesty TR 5.9 prináša unikátne spojenie celoodpruženého XC stroja a enduro biku. Bicykel ponúka všetkým typom jazdcov ideálnu geometriu a vhodne zvolené komponenty. Model je osadený ľahkým a pevným hliníkovým rámom zo zliatiny Supreme 5, 12-rýchlostným radením SRAM NX Eagle a špičkovými štvorpiestikovými brzdami SRAM G2. Samozrejmosťou je teleskopická sedlovka, ktorá uľahčuje zjazdové pasáže a dáva jazdcovi väčší priestor na pohyb nad bikom. Zesty TR bol vyvinutý s pomocou profesionálnych jazdcov, ktorých skúsenosti sa premietli do výslednej podoby tohto výnimočného stroja.
Vlastnosti / parametre produktu
| Farba | Červená |
|---|---|
| Vidlica | Fox Rythm 34 Float Remote 2 Pos 15x110 130mm (29") |
| Brzdy | SRAM G2 R Diffusion Black 4 pistons |
| gripy | Lapierre "Fit" grips, S/M: small size, L/XL: large size |
| predstavec | Lapierre alloy CNC, 0°, L: 45mm (S/M), 50mm (L), 55mm (XL) |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | Lapierre dropper post, Ø: 31.6mm, travel 80(S), 100mm (M), 130mm (L/XL) |
| Materiál | hliník |
| hlavové zloženie | FSA Orbit Zero stack |
| rám | Zesty TR Supreme 5 alloy 120mm travel (29"), pressfit, boost, metric, thru axle |
| prehadzovačka | SRAM GX Lunar Eagle, 12s |
| radenie | SRAM NX Eagle12s |
| reťaz | Sram SX Eagle 12s |
| sedlo | Selle Royal VIVO |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | SRAM PG1210 11-50T 12s |
| Kľuky | SRAM GX Eagle boost 148 Dub 12s 32T 165mm (S) / 170mm (M) / 175mm (L,XL) |
| Riadidlá | Lapierre alloy 6061DB, Width: 760mm, Rise: 15mm, Ø: 31.8mm |
| Hmotnosť kg | 15.3 |
| Tlmič | Fox Float DPS Performance 3-position lever, LV Evol 165x45mm Trunnion |
| Vypletené kolesá | Fastace 813 hubs / Rodi Ryot (584x25)alloy rims / Fastace 813 hubs / Rodi Ryot (584x25)alloy rims |
| Výška do | 170 |
| Výška od | 150 |
| __year | 2026 |
| Predný náboj | Lapierre by Fastace DF813, boost 15x110, 32H |
| Zadný náboj | Lapierre by Fastace DR813, 4 sealed bearings, boost 12x148, 32H |
| Zdvih predný | 120 |
| Zdvih zadný | 120 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


