LOOK 795 Blade 2 RS Dura Ace Di2 Iconic Platinum White / R50D - L



- +28 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Séria Iconic vychádza zo srdca: naše dedičstvo a množstvo úspechov, ktoré sme dosiahli, sa prelínajú s našou súčasnou ambíciou ponúkať najvyššiu úroveň výkonu.
Séria Iconic vychádza zo srdca: naše dedičstvo a množstvo úspechov, ktoré sme dosiahli, sa prelínajú s našou súčasnou ambíciou ponúkať najvyššiu úroveň výkonu.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LOOK 795 Blade 2 RS Dura Ace Di2 Iconic Platinum White / R50D - L
Séria Iconic vychádza zo srdca: naše dedičstvo a mnohé úspechy, ktoré sme dosiahli, sa prelínajú s našou súčasnou ambíciou ponúkať tú najvyššiu úroveň výkonu.
Vizuálne stelesňuje našu históriu cez dizajn inšpirovaný Mondrianom – dizajn, ktorý je rozpoznateľný a uznávaný v celom cyklistickom svete.
Predstavuje náš záväzok k inováciám, estetike a najmodernejším produktom, ktorých účinnosť a štýl vychádzajú z našich rozsiahlych skúseností so súťažením na najvyššej úrovni.
Séria Iconic v jemnej rovnováhe nostalgie a modernosti zosobňuje našu odbornosť a snahu o dokonalosť a prenáša svet cyklistiky do 4 ikonických farieb, ktoré LOOK hrdinsky nosí už od roku 1984.
Ostrý... ako čepeľ.
Vietor? Aký vietor? 795 BLADE RS je stvorený na to, aby rezal vzduch. Vďaka precíznemu testovaniu rámu a komponentov v aerodynamickom tuneli je tento bicykel dokonalým vyslancom aerodynamických znalostí značky LOOK, ktoré vznikli z dlhoročných skúseností v cestnej a dráhovej cyklistike.
Každá časť rámu je špecificky tvarovaná na minimalizáciu odporu a optimalizáciu presnosti ovládania. Pri integrácii sa počíta každý detail – od integrovanej sedlovky až po umiestnenie fliaš s vodou. Ostré línie a aerodynamický dizajn slúžia jedinému cieľu: dosiahnuť ultra vysoký výkon.
Vlastnosti / parametre produktu
| Farba | Bílá |
|---|---|
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | L |
| Brzdy | SHIMANO DURA ACE BR 9170 |
| Náboje | Přední: X12 THRU AXLE 100mm P 1.5 Conical. Hlava osy: 6mm Allen | Zadní : X12 THRU AXLE 142mm P 1.5 Conical. Hlava osy: 6mm imbus |
| predstavec | LOOK Combo Aero Carbon. Úhel -7°. Plná integrace. (Délka: XXS: 80 mm XS: 80 mm S: 90 mm M: 100 mm L: 110 mm XL: 120 mm) |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | LOOK AEROPOST 4 CARBON, tvar D, délka 350 mm, offset 13,5 mm. Hmotnost: 160gr. |
| Materiál | Karbon |
| Výška | 178-187 cm |
| presmykač | SHIMANO DURA ACE DI2 R9170 |
| Vnútorná dĺžka stehna | 83-93 cm |
| Výrobca | LOOK |
| rám | LOOK 795 Blade RS Iconic Platinum White |
| plášte | CONTINENTAL GP 5000 TR 700x28 |
| prehadzovačka | SHIMANO DURA ACE DI2 R9150 |
| radenie | SHIMANO DURA ACE DI2 2x12 |
| reťaz | SHIMANO DURA ACE HG 901 |
| sedlo | SELLE ITALIA SLR BOOST SUPERFLOW CARBON |
| Počet rychlostí | 2x12 |
| Kazeta | SHIMANO DURA ACE R9100 11x34 |
| Kľuky | SHIMANO DURA ACE R9200 52 x 36 | (XXS : 165 mm – XS / S : 170 mm - M / L 172,5 mm - XL : 175 mm) |
| Riadidlá | LOOK COMBO AERO CARBON (XXS:38 XS:38 S:40 M:40 L:42 XL:44) |
| Hmotnosť kg | 7,3 |
| Radiaci systém | Shimano Dura-Ace Di2 |
| Vypletené kolesá | LOOK R50D |
| Výška do | 187 |
| Výška od | 178 |
| __year | 2025 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


