METRIC GX 2.0 - matná chameleon zelená 19 (480)
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
METRIC GX 2.0 - matná chameleon zelená 19 (480)
METRIC GX 2.0 - matná chameleon zelená 19 (480)
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte METRIC GX 2.0 - matná chameleon zelená 19 (480)
Mestský elektrobicykel pre každý deň
Revolučný elektrobicykel, ktorý redefinuje mestskú mobilitu. Kombinuje výkonný japonský motor Panasonic GX Ultimate s vysokokapacitnou 720Wh batériou pre neobmedzené mestské dobrodružstvá. Komfortný nízky nástup a 27,5" kolesá zabezpečujú pohodlie na každom kilometri. Ideálne riešenie pre tých, ktorí odmietajú kompromisy medzi výkonom a praktickosťou.
Prémiová technológia bez kompromisov
Motor s krútiacim momentom 95Nm poskytuje výnimočnú silu pre každý kopec a protivietor. Integrovaná batéria LG s kapacitou 720Wh garantuje dlhý dosah bez častého nabíjania. Hliníkový rám s vnútornou integráciou kabeláže zabezpečuje čistý dizajn a maximálnu odolnosť. Shimano CUES prevodovka s 9 stupňami ponúka plynulé radenie v každej situácii.
Kompletne vybavený pre mesto
Kompletná výbava zahŕňa integrované blatníky, osvetlenie, zadný nosič a stojan pre maximálnu praktičnosť. Odpružená sedlovka a nastaviteľný predstavec garantujú komfort na dlhých trasách. Určený pre jazdcov s výškou 170-180 cm, ktorí požadujú spoľahlivý a štýlový dopravný prostriedok.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 27,5 |
|---|---|
| Farba | zelená |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | 19 |
| Veľkosť rámu | 19" (480) |
| Vidlica | SF22-NVX30 LO DS 27.5" 80mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Počet prevodov | 9 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Ráfiky | CTM GA58, 584x24, 32H |
| Pedále | VP 616 |
| batéria | LG 720 Wh / 36V / 20Ah |
| Kapacita batérie | 720 Wh |
| Motor | Panasonic GX Ultimate |
| Náboje | Novatec D041DSB/D142TSE,32H ,CL |
| predstavec | CTM shorty 40mm ICR 31,8 |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | CTM SPS, 300-350/31,6 mm |
| Výška | 170-180 cm |
| Model | METRIC GX 2.0 |
| Zdvih | Bez odpruženia |
| Vnútorná dĺžka stehna | 80-85 cm |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | FSA HS-HL |
| plášte | WTB INTERSECTOR Comp / FlatGuard / reflective / 27.5x2.4 |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U4000 |
| radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| reťaz | KMC XGLIDE |
| sedlo | CTM |
| Typ bicykla | Elektrické bicykle |
| BB Drop | -60 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 460 |
| Fork Length | 490 |
| Fork Offset | 42 |
| Front Center | 738.5 |
| Head Tube Length | 170 |
| Horizontal Top Tube | 614 |
| Kazeta | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Kľuky | Lasco, 42T, 170mm |
| Novinka | true |
| Reach | 450 |
| Riadidlá | CTM rise bar, 660/31,8 mm |
| Seat Tube Length | 450 |
| Stack | 649 |
| Typ rámu | ALU 6061, Easy Handling Geometry, Full Integrated Battery, ICR, Kickstand/Carrier/Fender Mounts, M, L |
| Uhol hlavovej rúrky | 68 |
| Uhol sedlovej rúrky | 74 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 1196 |
| Zľava | false |
| Radiaci systém | Bez radiaceho systému |
| Veľkosť bicykla | 19 |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


