Náboj zadný FH-TC500 148x12mm oska 32d. 8/9/10/11-k. čierny Center Lock BOOST
Zľava
17 %
17 %
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Zľava
17 %
17 %
Pevný a ľahký zadný náboj s priemyselnými ložiskam pre spoľahlivý výkon. Jednoduchá montáž rotora kotúčovej brzdy na Center Lock. 12mm pevná priebežná oska E-Thru. Orech: HG 8/9/10/11. Šírka náboja:...
Na sklade
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
49,95 € / KS
41,46 € / KSs DPH
33,71 € bez DPH
Pevný a ľahký zadný náboj s priemyselnými ložiskam pre spoľahlivý výkon. Jednoduchá montáž rotora kotúčovej brzdy na Center Lock. 12mm pevná priebežná oska E-Thru. Orech: HG 8/9/10/11. Šírka náboja:...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Náboj zadný FH-TC500 148x12mm oska 32d. 8/9/10/11-k. čierny Center Lock BOOST
Pevný a ľahký zadný náboj s priemyselnými ložiskam pre spoľahlivý výkon. Jednoduchá montáž rotora kotúčovej brzdy na Center Lock. 12mm pevná priebežná oska E-Thru. Orech: HG 8/9/10/11. Šírka náboja: OLD - 148mm. Ložiská: 15x28x7mm.
Typ: MTB, Celková váha balenia: 474g, 32 dier, Zadný, Čierny, 8/9/10/11 rýchlostné -MTB, Spôsob uchytenia: Pevná oska 12mm, Center Lock, Materiál: Hliník
Vlastnosti / parametre produktu
| Počet prevodov | 8-9-10-11 prevodov |
|---|---|
| Dĺžka | 148 mm |
| Materiál | Hliník / Oceľ |
| Špecifikácia1 | 8/9/10/11 rýchlostné |
| Spôsob jazdy | MTB |
| Určenie | Zadné |
| Technológia | Center Lock |
| Upevnenie | E-Thru |
| Špecifikácia2 | 32 dier |
| Umiestnenie | Zadné |
| Šírka rámu (OLD) | 148 mm |
| Typ kotúča | Center Lock |
| Počet dier | 32 dier |
| Počet dier náboja | 32 dier |
| Šírka náboja (OLD) | 148 mm |
| Upevnenie náboja | E-Thru |
| Určenie náboja | Zadné |
| Montáž kotúča | Center Lock |
| Prevody náboja | 8-9-10-11 prevodov |
| Umiestnenie náboja | Zadné |
| Identifikátor produktu | Náboj zadný |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

